Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Flat out'u i.kafe yıllarımda arkadaşlarımla çok oynardım strateji olarak beni en çok çeken oyun Rome Total War 2'ydi diğer strateji oyunlarına pek bağlanamadım :D
Ya ben o flat out 2 yi steamden bir hevesle aldıydım. Online kapalıymış ama :( Çok tadım kaçmıştı. Hearts of iron 4 öneririm. Ram - işlemci sağlamsa oynarsın. Ekran kartı yemiyor zaten.

Gelecek mobil ayıp ediyorsun. Gerçi ben de Asphalt serisi hariç mobil oyunlara elimi sürmedim.
Yani mobil oyun herkese hitap edebildiği için tabi ki daha büyük bir pazar ama kendine saygısı olan bir oyuncu mobil oyun oynamaz. Bir ara yugioh dual links oynuyordum o kadar.

Üye silindi 1004

Yani mobil oyun herkese hitap edebildiği için tabi ki daha büyük bir pazar ama kendine saygısı olan bir oyuncu mobil oyun oynamaz. Bir ara yugioh dual links oynuyordum o kadar.
Yani oyuncu kavramı komedi bir durum olduğundan saygılık bir durum yok bence. 5-10 yıl sonra kendine gamer diyen adam kalmaz zaten. Sinema gibi kitap gibi bi nane olacak oyun oynamak.

Ya ben o flat out 2 yi steamden bir hevesle aldıydım. Online kapalıymış ama :( Çok tadım kaçmıştı. Hearts of iron 4 öneririm. Ram - işlemci sağlamsa oynarsın. Ekran kartı yemiyor zaten.

Ram ve İşlemcim yetiyor İşlemci'de ki gömülü ekran kartının sürümü de HOİ4 için güçlü oynamaya zaten daha önceden oyun videolarını izlemiştim o bile zevk veriyordu ama nedense sadece izlemekle kaldım belki izlemesi daha fazla zevk veriyordur bilemiyorum :D

Skyrim Special Edition alınır mı?
Pc’deysen gerek yok. Mod’lu hali zaten daha iyi.

Xbox’taysan normal haline kıyasla mod indirebiliyorsun. Daha önce oynadıysan bile fark büyük.

Ps4’teysen sana bağlı. Sadece ps3’ün çöp performansı ve grafiğiyle oynadıysan al derim. Ama zamanında bilgisayarda falan oynadıysan zaten daha iyi versiyonunu oynamışsındır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık