Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sana lafım yok kart ölmüş. Eski oyunlardan oyna. San adreas nostalji yap. Might and magic heroes 3 oyna falan. Prince of persia oyna gibi...
Kart yandığından beri zaten SA,VC,Condition Zero gibi oyunları falan bitirdim FC1'e dönesim var. Undartale oyunlara da göz gezdiriyorum zaten. Ama gel gelelim en çok LoL'de geçiyorum zamanı troll complar deniyorum.

Üye silindi 1004

Yapacak bir şey yok Yuba kardeş undartale oyunlara da göz atıyorum var mı önerin oynayabilecek oyun olarak.
1. Stardew Valley
2. Celeste
3. Doki Doki Literature Club (oynamayan betadır)
4. Jalopy
5. Paper, Please
6. Stranded ii (bu oyunu herkes bilmez hayatta kalma oyunlarının ağababalarından Unreal 2'yle yapılmış ve beleş)

Şimdi yalan yok ben de arkadaşlar olunca 3-5 el atıyorum. Ama hayatsız gibi de oynanmaz tabii. Tek açıklaması fakir olmak diyeceğim beleş güzel oyunlar da var :(
Yok hayatta oynamam ben. 2020 yılındayız deli deli mobil oyunlar var. Candy Crush ya da ağababası Bejeweled'ı oynarım daha iyi.

https://www.webtekno.com/oyun/lol-o...-lig-atlamak-icin-oyuna-devam-etti-h8862.html
Bağımlılık derecesi bu denli fazla olunca 11000 saat her türlü oynanır :D
Şaşırmıyorum artık.

1. Stardew Valley
2. Celeste
4. Jalopy
5. Paper, Please
6. Stranded ii (bu oyunu herkes bilmez hayatta kalma oyunlarının ağababalarından Unreal 2'yle yapılmış ve beleş)

Yok hayatta oynamam ben. 2020 yılındayız deli deli mobil oyunlar var. Candy Crush ya da ağababası Bejeweled'ı oynarım daha iyi.

Şaşırmıyorum artık.
Valley'i bitirdim ama diğerlerini denerim.

Sana lafım yok kart ölmüş. Eski oyunlardan oyna. San adreas nostalji yap. Might and magic heroes 3 oyna falan. Prince of persia oyna gibi...
Vaay Heroes'ci var mıymış burda yav.. Saygılar :sapkali:
Kart yandığından beri zaten SA,VC,Condition Zero gibi oyunları falan bitirdim FC1'e dönesim var. Undartale oyunlara da göz gezdiriyorum zaten.
Dragon'un bahsettiği Might and Magic 3 güzeldir. Strateji seversen Age of Mtyhology benim PC'de hala yüklüdür, tavsiye ederim. Bir de Flat Out 2 var, tam stres atmalık :)

1. Stardew Valley
2. Celeste
4. Jalopy
5. Paper, Please

Şaşırmıyorum artık.
Telefondan oyun oynayana saygım yoktur. He otobüste vs zaman öldürmek için oynarsın eyw da onun dışında...

Dragon'un bahsettiği Might and Magic 3 güzeldir. Strateji seversen Age of Mtyhology benim PC'de hala yüklüdür, tavsiye ederim. Bir de Flat Out 2 var, tam stres atmalık :)
Pc de var hd versyionu arada hala oynarım. Bir ara sapık gibi harita falan dizayn ediyordum skldfhsldhf

Flat out'u i.kafe yıllarımda arkadaşlarımla çok oynardım strateji olarak beni en çok çeken oyun Rome Total War 1 ve 2'ydi diğer strateji oyunlarına pek bağlanamadım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık