Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İkinci oyun fazla konsollaşmamış bir oyundu yahu. Zaten sadece 360’a çıkmıştı diye hatırlıyorum. İkinci oyun hikaye ve konu anlamında üçle biri tokat manyağı yapar zaten.
2.oyunda dövüşten şundan bundan çok cinematic var. Hikayeyi ve oyunu daha güzel kılıyor bu bence. F5'le kaydetmezsen sıkıcı bir hal alıyor ama.

MuzluYulafEzmesi

Tüm paramı sanal gerçeklik yaygınlaştığında çıkacak oyunlar için saklıyorum . Efsane olacak efsane .

Üye silindi 1004

2.oyunda dövüşten şundan bundan çok cinematic var. Hikayeyi ve oyunu daha güzel kılıyor bu bence. F5'le kaydetmezsen sıkıcı bir hal alıyor ama.
Evet çok cinematic giriyordu araya. Gerçi ben cinematic izlemeye bayıldığımdan gram sıkmıyor beni bu yolu seçen oyunlar bilemedim.

Tüm paramı sanal gerçeklik yaygınlaştığında çıkacak oyunlar için saklıyorum . Efsane olacak efsane .
Eskiden patlayacağını düşünüyordum VR’ın. Fakat değişik bir alternatif olarak yoluna devam edecek gibi.

Üye silindi 1004

Wii de ilk zamanlar büyük sükse yapmıştı.Vr da Wii gibi patlayabilir.
Wii patlamamıştı ama. O eslene damgasını vurdu. Hareket algılama muhabbetinin patlamasının suçlusu Sony ve Microsoft. Özellikle de Microsoft’un verdiği vaatleri tutmaması patlattı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

MuzluYulafEzmesi

Half life modu çıkıyor.Alyx i oynuyoruz.Param olsa düşünmeden alırım mükemmel yapmışlar.
Evet çok cinematic giriyordu araya. Gerçi ben cinematic izlemeye bayıldığımdan gram sıkmıyor beni bu yolu seçen oyunlar bilemedim.

Eskiden patlayacağını düşünüyordum VR’ın. Fakat değişik bir alternatif olarak yoluna devam edecek gibi.
SAO tarzı bir oyunun ileride çıkabileceğini düşünüyorum ben . Kokular bile iletilebiliyor şu an sanal gerçeklikte bildiğim kadarıyla .

Üye silindi 1004

Totalde beklenen etkiyi yapmadı.Super Mario oyunları yapıyorlardı yahu.Yapsana sekiro gibi bir oyun millet çılgın atsın.
Geçen jenerasyon için total etki yaptı işte. Yapmamış olsa Sony’le Microsoft aynısını çalmazdı. Bu jenerasyon için tutmadı unutulup gitti. Gerçi millet hala arkadaş ortamında takılıyor. Aslında Wii’ye çıkan çok bomba oyunlar vardı. Sekiro gibi baya samuraylı katanalı oyunlar. Fakat daha çok Uzak Doğu kullanıcısına hitap ediyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık