Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Raiden

Oyunda 25 saati devirdim. Dördüncü bölüme ulaştım. The Witcher'ı yapanlar ne güzel yazılımcılar, The Witcher'ı yazan ne güzel bir yazardır. Şüphesiz bu oyun biz oyuncular için oynayıp da ibret alalım diye yapılmış.

Üye silindi 1004

Ben de. Muhafazakar çiftlerin telaşı sarmıştı dört bir yanımı ahaha :/
O ara ülke dışındaydım. Green hanımın cicikleri coşku ve sevgiyle karşılanmıştı. Baya kötü bir filmdi. İlkinin ekmeğini yemeye çalışmışlar. Gerçi ilki de kötü filmdi.

@Raiden

Oyunda 25 saati devirdim. Dördüncü bölüme ulaştım. The Witcher'ı yapanlar ne güzel yazılımcılar, The Witcher'ı yazan ne güzel bir yazardır. Şüphesiz bu oyun biz oyuncular için oynayıp da ibret alalım diye yapılmış.
Şüphesiz ki ibretimizi aldık ve iman ettik... Derken piyasaya konsollar çıkıyor ve oyunun devamı da konsollara göre ayarlanıyor. :S O muazzam dövüş sistemi de değişiyor haliyle haliyle. 2. oyunda bu konudan biraz şikayetçi olacaksın gibime geliyor. :/

Üye silindi 1004

Şüphesiz ki ibretimizi aldık ve iman ettik... Derken piyasaya konsollar çıkıyor ve oyunun devamı da konsollara göre ayarlanıyor. :S O muazzam dövüş sistemi de değişiyor haliyle haliyle. 2. oyunda bu konudan biraz şikayetçi olacaksın gibime geliyor. :/
İkinci oyun fazla konsollaşmamış bir oyundu yahu. Zaten sadece 360’a çıkmıştı diye hatırlıyorum. İkinci oyun hikaye ve konu anlamında üçle biri tokat manyağı yapar zaten.

İkinci oyun fazla konsollaşmamış bir oyundu yahu. Zaten sadece 360’a çıkmıştı diye hatırlıyorum. İkinci oyun hikaye ve konu anlamında üçle biri tokat manyağı yapar zaten.
Pc'ye özel olmaktan çıktı ama 2. oyunla birlikte. Ama dediğinde haklısın. 2'nin hikaye anlatımı ve yoğunluğu müthişti.

Üye silindi 1004

Pc'ye özel olmaktan çıktı ama 2. oyunla birlikte. Ama dediğinde haklısın. 2'nin hikaye anlatımı ve yoğunluğu müthişti.
O dönem başarılı her PC oyunu muhakkak 360’a da geliyordu. Portlaması kolay olduğundan çıkarmışken ona da çıksın diyorlardı. Son anda çıkarma kararı aldılar zaten. Ama dediğin gibi özel olmaktan çıkınca baya olay olmuştu. CD Projekt davayı sattı geyikleri dönmüştü hep. :D

Birinci oyunun dövüş sistemi muhteşem. Çok özlerim büyük ihtimalle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık