Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyi geldi valla, eyvallah
Yapacak bir şey yok reyiz.Tarafimizi seçtik bir kere.

@Dante13 @Yubashiri-sama
Geralt>Ciri yalnız. :/ Bunu kendi aralarındaki diyaloglardan biliyoruz. Hem Nero daha zayıf olsa ne olur? Biz yine de onun tarafındayız.

@Eustass Captain Kidd
Oha şaşırdım. Ben senin Nero'ya ergen demeni ve Dante'ci olmanı bekliyordum. :/
Nero iyidir.

Kingdom come oynuyorum da 2 saatte kanser oldum.O nasıl bir oynanış,nasıl bir combat sistemidir.Viçır ettiğim tüm küfürleri geri alıyorum bebeyim.

Üye silindi 1004

Adamın iki lafın biri küfür la :D Dante dalga geçer, eğlenir ama ağzını bozmaz :a:
Dördüncü oyundaki Nero tam bir aşk çocuğuydu. Tüm fanlar küfür etmişti hatta bu sünepe nereden çıktı diye. Beşinci oyunda ağzı bozuk bir arsız olmuş. :hhh:

Nero iyidir.

Kingdom come oynuyorum da 2 saatte kanser oldum.O nasıl bir oynanış,nasıl bir combat sistemidir.Viçır ettiğim tüm küfürleri geri alıyorum bebeyim.
Öyledir. :a:

Ağır rpg oyunlarından hiçbir zaman çok kaliteli bir combat sistemi beklemedim bugüne kadar. :/ Beklentiyi düşük tutup dalacan aga, yapacak bir şey yok. Yine de Skyrim'in sisteminden açık ara iyi ama.

Ağır rpg oyunlarından hiçbir zaman çok kaliteli bir combat sistemi beklemedim bugüne kadar. :/ Beklentiyi düşük tutup dalacan aga, yapacak bir şey yok.
Hikaye falan iyi eyvallah da combat baya kötü ya.Cok kaliteli olmasına gerek yok da en azından düzgün olaymış iyiymiş.İndirim var diye aldiydim bunu ama yarım kalacak bu gidişle.

Üye silindi 1004

Ağır rpg oyunlarından hiçbir zaman çok kaliteli bir combat sistemi beklemedim bugüne kadar. :/ Beklentiyi düşük tutup dalacan aga, yapacak bir şey yok. Yine de Skyrim'in sisteminden açık ara iyi ama.
Skyrim'in içerisinde rpg namına da bir şey yok. İlginç bir oyun cidden Open World olması hariç hiçbir şey yok.

Hikaye falan iyi eyvallah da combat baya kötü ya.Cok kaliteli olmasına gerek yok da en azından düzgün olaymış iyiymiş.İndirim var diye aldiydim bunu ama yarım kalacak bu gidişle.
Tarzı çok farklı olsa da Rpg'ler içerisinde en çok Mass Effect'i beğeniyorum bu konuda. Vuruş hissi neredeyse hiçbir fps oyununda olmadığı kadar iyi. Cod mod hikaye yanında.

@Yubashiri-sama
Göm gitsin reis. Skyrim her türlü hakareti hak ediyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık