Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oynamayan arkadaşlara The Darkness II'yu tavsiye ederim. Oynanış, senaryo, mekan tasarımları, seslendirmeler vb. her şey mükemmel. İlkini oynamanıza gerek yok.

Üye silindi 1004

2016 ya da 2017 yılında elime geçen Metal Gear Solid V The Phantom Pain'i daha yeni kurup oynamaya başladım. Bu nasıl bir taktisel derinlik Allah'ım. Kafayı yedirtiyor insana. Kojima cidden denyo. Detay detay detay. Sürekli millete headshot atarak giderseniz herkes kast takmaya başlıyor. Yaptığınız her harekete karşı yeni bi direnç geliştiriyor oyun. Deli işi.

2016 ya da 2017 yılında elime geçen Metal Gear Solid V The Phantom Pain'i daha yeni kurup oynamaya başladım. Bu nasıl bir taktisel derinlik Allah'ım. Kafayı yedirtiyor insana. Kojima cidden denyo. Detay detay detay. Sürekli millete headshot atarak giderseniz herkes kast takmaya başlıyor. Yaptığınız her harekete karşı yeni bi direnç geliştiriyor oyun. Deli işi.
Konami sağolsun yarım kalmış bir oyun. Oynanışa ve yapay zekaya diyecek laf yok ama bir yerden sonra tekrara bağlaması ve monotonluğu oyunun kalitesine balta vurmuş resmen.

Oynamayan arkadaşlara The Darkness II'yu tavsiye ederim. Oynanış, senaryo, mekan tasarımları, seslendirmeler vb. her şey mükemmel. İlkini oynamanıza gerek yok.
Oynarken sevmiştim bayağı, yılanları kontrol ediyorduk sanırım düşmanları haklaması zevkliydi.
Hastane bölümü çok iyiydi

Bu arada Star Wars Jedi Fallen Order için Codex bir şeyler yapmış.

Üye silindi 1004

Konami sağolsun yarım kalmış bir oyun. Oynanışa ve yapay zekaya diyecek laf yok ama bir yerden sonra tekrara bağlaması ve monotonluğu oyunun kalitesine balta vurmuş resmen.
Konami'nin yaptığı büyük adilikti. Gerçi onları da anlıyorum Paçinko makineleri yapıp dünyasının parasını kazanıyorlar artık. Oyun sektöründen kazandıklarının fazlasını kazanıyorlar. Neden uğraşsınlar? Oyunun açık dünyası olması bi noktadan sonra ister istemez tekrara bağlatıyor zaten. Türün kaderi bu :( Hikayeye yazık oldu arada.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık