Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
remastered ayağına çıkartsalar çok iyi olur sen oynadınmı demons souls'u ?
En fazla olacağı ps4 e remake olarak çıkartmak olur.Ben Demon soulstan gelmeyim.Bütün oyunları çıktıkları zaman oynadım hep.Demon soulstaki world tendency olsaydı Ds oyunlarında çok daha şahane olurdu.İnvade yiyip öldükçe dünyan zorlaşıyordu.

Yok ya 6 GB Ram istiyor sıkıntı o biraz bana yeni pc alana kadar. Normalindede save hatası aldım games for Windows livedan üstüne oyun kapanıyor direk. Eski mod çok sıkıntı.
Hikaye o 6gb ya.Sen herhangi bir sıkıntı yoksa indir dene.

En fazla olacağı ps4 e remake olarak çıkartmak olur.Ben Demon soulstan gelmeyim.Bütün oyunları çıktıkları zaman oynadım hep.Demon soulstaki world tendency olsaydı Ds oyunlarında çok daha şahane olurdu.İnvade yiyip öldükçe dünyan zorlaşıyordu.

demons souls hariç hepsini oynadım ben ds 1-2-3 ve bloodborne hatta bb de plat trophy bile aldım diğerleri 90 lar da hep bıraktım sıralama yapıcak olursan zorluk açısından demons soulsu hangi sıraya koyarsın ?

Deneyeceğim teşekkür ederim eğer kaldırırsa satın alırım büyük ihtimalle. 2 sorum var yalnız.
1.Multi daha önce denemedim ds2 de. Ds1 multi li 20 kat daha güzel oluyor diyorlar genel olarak. Şuan zaten kitlesi geri dönmüş oyunun kafamı kurcalayan steam arkadaşları ile beraber girilebiliyor mu multi sisteminde yoksa bazı yerlerde rastgele summon sign ile oyuncu mu çağırabiliyoruz?
2.Ds2de Mace çok güçlüydü +9a çekip starları biraz mantıkla kafama göre vermeme rağmen oyunu bitirebildim kısa bir sürede. Nasıl bir stat dağılımı izlemeliyim hiç bir fikrim yok. Pure melee(çoook az büyü destekli) ve iyi roll yapan bir oyun stilim var ne tavsiye edersin?

demons souls hariç hepsini oynadım ben ds 1-2-3 ve bloodborne hatta bb de plat trophy bile aldım diğerleri 90 lar da hep bıraktım sıralama yapıcak olursan zorluk açısından demons soulsu hangi sıraya koyarsın ?
Demon soulsta oyun seni sınırlara kadar zorluyordu ama hangi oyun seni daha çok zorladı dersen Ds1 derim.Ds1 başka bir alem.Demon soulsta ve daha sonra ds2 ve 3 te biraz ucuz zorluğa kaçmışlar.Ucuz zorluktan kastım boss odasının üstüne 3 5 okçu koyarak rahatsız etmek veya boss odasının zehir ile kaplayıp bir yerden zehri boşlatmanı beklemek gibi.

Deneyeceğim teşekkür ederim eğer kaldırırsa satın alırım büyük ihtimalle. 2 sorum var yalnız.
1.Multi daha önce denemedim ds2 de. Ds1 multi li 20 kat daha güzel oluyor diyorlar genel olarak. Şuan zaten kitlesi geri dönmüş oyunun kafamı kurcalayan steam arkadaşları ile beraber girilebiliyor mu multi sisteminde yoksa bazı yerlerde rastgele summon sign ile oyuncu mu çağırabiliyoruz?
2.Ds2de Mace çok güçlüydü +9a çekip starları biraz mantıkla kafama göre vermeme rağmen oyunu bitirebildim kısa bir sürede. Nasıl bir stat dağılımı izlemeliyim hiç bir fikrim yok. Pure melee(çoook az büyü destekli) ve iyi roll yapan bir oyun stilim var ne tavsiye edersin?
Dark souls serisi multi ile nirvana çıkıyor zaten.Boss dövüşü için estus saklayayım derken invade yemek,hiç olmayacak yerlerde invade yemek,sen invade atarak millete salça olmak falan çok iyi.

İyi roll yapıyorsan dex built gidebilirsin.Vigor,endurance ve dex ağırlıklı gidersin.Uchigatanayı eletrikle harmanlarsan multide de bayağı iş yaparsın.Tabi ben her zaman chaos blade ve 10 hümanity ile oynarım dex builtleri.İnt kasıp ufak çaplı miracleları da yapabilirsin.Faith vererek str-faith builti de işini görür.Tabi mobilite sıkıntısı yapıyor bu built.Genelde bu sorunu one hit ile çözerler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık