Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bugün tüm ps4 oyunlarımı yukardan aşağı en sevdiklerime göre sıralamaya kalktım ortaya böyle bi liste çıktı:

1-Skyrim special edition
2-Dragon Age İnquisition
3-Bloodborne
4-MGS 5 phantom pain
5-Fallout 4
6-witcher 3 wild hunt
7- Batman Arkham Knight
8-Nioh
9-Dying light
10-Mortal Kombat X
11-Shadow Of war
12-DMC definitive edition
13-Far cry 4
14-Final Fantasy XV
15-Shadow of mordor
16-Horizon zero dawn
17-Doom
18-uncharted 4
19-persona 5
20-dark souls 3
21-little big planet
22-injustice 2
23-infamous second son

Satmamış olsam dishonored 2'yi 17'ye koyardım. Bu liste tabi en sevdiğim oyunlar değil sadece ps4 . Eskileri dahil etmeye kalksam prince of persia ww, resident evil 4, last of us, ac 4, red dead redemption ilk 20'ye girerlerdi. Evlat ayırıyor gibi hissettim ayrım yapmak çok zor :D

Son düzenleme:
@Starrk
Reyizi göremedim listede?
Benim ps4'te yok o reyiz. Daha doğrusu çıktı ama ben 3'e almıştım. tüm zamanlardaki en sevdiğim oyunları sıralamaya kalkarsam işin içinden çıkamam :D

God of war 3'ü dmc'nin bi arkasına koyardım koysaydım. İkisini aynı derecede seviyorum aslında ama dmc'nin bloody palace ve vergil farkı var.

Listede olmayan oyun varsa beğenmediğimden değil elimde olmadığındandır. Raftaki tüm oyunları yazdım çünkü. Son 3 oyunu sevmiyorum bile hatta :D

Eu için söylediklerine katılmıyorum.Asıl total warın yapımcıları ölü yiyici bir politika izliyor.Her döneme uygun oyun çıkartıyorlar eyvallah da hepsini bir oyuna sığdıran bir oyun Eu4.Doğal olarak oluşan bugları veya oyuna eklemek istedikleri özellikleri dlcler ile oyuncuya sağlıyorlar ki istersen almayabiliyorsun.Senin söylediğin oyuna etki etme muhabbeti komple oynanışı değiştiren dlcler.Yani şöyle düşün bir önceki dlcde osmanlı monarşi iken bir sonrakinde cumhuriyet olmuş.Oynanışa inanılmaz etkisi olur bunun.Almazsan yine oynarsın eskisi gibi.Dlc alıp almamak koymaz eu4te.Sadece zevkin azalır.
İşte şimdi şöyle bir şey var dlc geldikten sonra ana oyunda da osmanlı aşırı güçsüzleşti misal ben ana oyunda keyifli keyifli oynuyordum adamlar osmanlıyı çöp ettiler yeni oyun çıkarma zamanları gelmiş. Dlc olaylarını hiç sevmem tw de de ana oyuna hiç dokunmuyorlar pek fazla o yüzden rahatsın. Neyse berserk rawı gelmiş mangada onu okuyayım bari :D

Yüzde ellisi bitmiş oyunun. 2018 de çıkması zor. Büyük ihtimal 2019 da çıkar ama 2018'de bir ihtimal çıkabilir hala ama ümitlenmemek lazım.
Hadi yaa. Geçen sene ilk duyurulduğunda 2018 de çıkar diyorlardı. Birkaç ay içerisinde oynarım diye düşünüyordum. Bak bu kötü oldu işte :(

Hadi yaa. Geçen sene ilk duyurulduğunda 2018 de çıkar diyorlardı. Birkaç ay içerisinde oynarım diye düşünüyordum. Bak bu kötü oldu işte :(
Sony en büyük oyunlarını aynı yıl asla çıkarmıyor bitirilse bile 2018 de oyun çıkmaz. Yani şöyle söyleyeyim God of war ve Last of us şuan sony markasının en değerli iki oyunu ikisini aynı yıla hayatta çıkarmazlar. İki tane atom bombası atmaları israf olur çünkü 2016 Uncharted vardı misal en baba oyunu 2018 de de god of war olacak 2019 da da last of us böyle böyle gidecek gittiği yere kadar.

Sony en büyük oyunlarını aynı yıl asla çıkarmıyor bitirilse bile 2018 de oyun çıkmaz. Yani şöyle söyleyeyim God of war ve Last of us şuan sony markasının en değerli iki oyunu ikisini aynı yıla hayatta çıkarmazlar. İki tane atom bombası atmaları israf olur çünkü 2016 Uncharted vardı misal en baba oyunu 2018 de de god of war olacak 2019 da da last of us böyle böyle gidecek gittiği yere kadar.
Hiçbiri değil Red Dead Redemption en iyi oyun olacak :p

Hiçbiri değil Red Dead Redemption en iyi oyun olacak :p
Sony özel oyunlarından bahsediyorum ben yalnız farkındaysan. Sony nin en büyük silahı 2018 de god of war zaten en büyük iki rakip red ve god of war olacak ödüller konusunda. Red daha geniş kitleye hitap ediyor gta tarzı muhtemelen yılın oyunu o seçilir ama konu bu değil tabi. :fool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık