Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nioh u oynamayı planlıyorum.Shadow of mordor ve war da listemde.Ek olarak Diablo retrosu yapmak da var aklımda.Yani şu sıralar hiç bilmediğim bir oyun ile zaman için kumar oynayamam.
Shadow Of '''' serisinin iki oyunu da oynadım da kolay sıkıyor be. Yani bir süre sonra oyunu sadece stresini orklara karşı atmak için girer oldum. 2. Oyunu bitirmedim bile, boş olmuş oyun :( . En iyi yönleri kombat sistemi işte. Çok güzel hareketler çıkıyor ortaya. Nioh'u oyna güzel oyun. Ama alışmakta belli bir süre zorluk çekeceksin. Tuş takımı olsun, mekanikler olsun derken birkaç saat sövebilirsin oyuna.

Son düzenleme:
Arada sırada ds 1 i bitirmeyi unutmada tekrardan paslanırsın sonra :D
Biz ki Siegmeyer of Catarinadan ölüme meydan okumayı öğrenen,Solaire of Astoradan dostluğu gören,Patches denen piçten affetmenin erdemliliğini işiten,The Fair Lady ile muhtaça yardım etmenin kudretine varan,Crestfallen Warriordan vazgeçmenin acısını dinleyen,Knight Lautrecden ihaneti tadan,Quelaagdan kardeş sevgisini,Priscilladan dışlanmışlığı,Sifden sevdiğini yitirmenin acısını,Artorias the Abbyswalkerdan fedakarlığı gören bizler,nasıl ve ne şekilde bu oyundan kopabilir ki sorarım sana ?

Çıldırıyorum :D Az önce sanırım Witcher 3'ün en komik sahnesini oynadım.Kaer Morhel'e hiç gelmemiş olanlar yada henüz ilk kez gelmiş ve hiç görev yapmamış olanlar bakmasın,spolier içeriyor :D
Aha dedim sıçtık,bu karı çok ters kızdıracağız,kafalar bir milyon beceremediler zaten :D

En son yakalandı salaklar :D

Yok ya aylık 13 Euro parama kıyamam :D Beyler benim sorumdan dolayı MMorpg öneriyorsunuz galiba ama mmorpg oynayacak zaman yok bende :D

Daha çok Overwatch,Pugb,Rocket Leguege falan o tarz online oyunlar gibi.Çerezlik,onu belirtmeyi unutmuşum :D

Bir arkadaş vardı burada RPG'nin hastası olmuştu,oyun da kararlarımız direkt sonuca etki edebiliyordu,herkesi öldürebiliyorduk + olarak mesela düşman suyun üstündeyse ve biz elektirik veriyorsak 2 kat daha fazla canı gidiyordu gibi şeyler söylemişti,neydi ki o oyun ?
Divinity Orjinal Sin olması lazım.

Mass effect kayıdı oluşturayım diye Bende 1e başladım 5 6 saatde bir kayıt oluştururum diye başladım 5 gündür oynuyorum. :)
Şu ana kadar oynadığım kadarıyla 2 ve 3 1in yanına yaklaşamamış. Oyun sarınca Grafik kalitesini arttıran bir MODda ekledim.

Çıldırıyorum :D Az önce sanırım Witcher 3'ün en komik sahnesini oynadım.Kaer Morhel'e hiç gelmemiş olanlar yada henüz ilk kez gelmiş ve hiç görev yapmamış olanlar bakmasın,spolier içeriyor :D
Aha dedim sıçtık,bu karı çok ters kızdıracağız,kafalar bir milyon beceremediler zaten :D

En son yakalandı salaklar :D
Ne hale getirmişsin witcherları :( Kıyafet giydirmeyi hiç seçmemiştim ben :(

Divinity Orjinal Sin olması lazım.

Mass effect kayıdı oluşturayım diye Bende 1e başladım 5 6 saatde bir kayıt oluştururum diye başladım 5 gündür oynuyorum. :)
Şu ana kadar oynadığım kadarıyla 2 ve 3 1in yanına yaklaşamamış. Oyun sarınca Grafik kalitesini arttıran bir MODda ekledim.
Aynen o oyun,Türkçe mi bu oyun?

Ne hale getirmişsin witcherları :( Kıyafet giydirmeyi hiç seçmemiştim ben :(
Lambert dedi zaten burada olan burada kalır diye :D Görmek istedim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık