Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2 ve 3'ü oynamadıysan bence onlara devam et. :D Efsane ilerliyor. Sadece 2 oyun ara oyun gibi kısa kalmış.
Oyunun tarzından sıkılmamak ve hikayeyi daha fazla merak etmek için seriler arası geçiş yapıyorum :D
Reaper fikri ve birini tercih etme olayları beni hazırlıksız yakaladı.

Şuana kadar fazla konuşan olmamış,az önce Mass Effect 1i bitirdim.Benzersiz bir oyundu bir çok yandan ve hikaye güzeldi fakat bazı yerlerde oyunun yapımcıları tembelliğe kaçmış(silah çeşitliliği ve tek bir araç olması gibi) Star Wars hayranı olan varsa bu seriye bayılır tavsiye ederim.
Şimdi o gazla Dead Space'ye giriyorum.Yorumlardan dolayı biraz irkildim.Umarım yorumlanınan kadar korkunç çıkar.
Sen asıl 2 ve 3'ü gör. :/

@Eustass Captain Kidd
Witcher bitince başka bir şey arama. Direkt Mass Effect'e başla. Bu oyun da rpg dünyasının krallarındandır.

Sen asıl 2 ve 3'ü gör. :/

@Eustass Captain Kidd
Witcher bitince başka bir şey arama. Direkt Mass Effect'e başla. Bu oyun da rpg dünyasının krallarındandır.
Şu araba kontrolleri ve silahların birbirlerinin aynı olması değişiyor mu?Birde oyuna konuşmalarımız daha aktif bir şekilde işleniyor mu(Diğer oyunda 2 büyük olay dışında adam akıllı hikayenin gidişatını değiştirememiştim) onu sorayım

Şu araba kontrolleri ve silahların birbirlerinin aynı olması değişiyor mu?Birde oyuna konuşmalarımız daha aktif bir şekilde işleniyor mu(Diğer oyunda 2 büyük olay dışında adam akıllı hikayenin gidişatını değiştirememiştim) onu sorayım
2. oyunda öyle bir görev var ki 3. oyunda yanında adam kalmamasını sağlar o kadar söyleyeyim.
Bu oyunlarda ne yaptıysan 3. oyunun sonuna kadar seçimlerinin ceremesini çekersin.

Silahlar çok değişmez ama oyun mekanikleri çok daha iyidir.

Bu arada Wrex yaşıyor mu sende? Yaşatmadıysan kesinlikle yaşat.

@Leffwn
Ashley vurdu onu :( .Bende hayatımı kurtardı diye Kaidanı feda ettim.Ana grupta sadece bayanlar kaldı :DHatta oyunun sonunda bırakın councili önemli olan Saren diyip Councilide ateşe verdirdim :D
Fakat 1. oyunda oynadığım şey nasıl 2. oyunda karşıma çıkabilecek ki?Oyunda kayıt sistemi yoktu(EA sports üyelik falan sormuyordu) yanlış hatırlamıyorsam.

Yok ya aylık 13 Euro parama kıyamam :D Beyler benim sorumdan dolayı MMorpg öneriyorsunuz galiba ama mmorpg oynayacak zaman yok bende :D

Daha çok Overwatch,Pugb,Rocket Leguege falan o tarz online oyunlar gibi.Çerezlik,onu belirtmeyi unutmuşum :D

Bir arkadaş vardı burada RPG'nin hastası olmuştu,oyun da kararlarımız direkt sonuca etki edebiliyordu,herkesi öldürebiliyorduk + olarak mesela düşman suyun üstündeyse ve biz elektirik veriyorsak 2 kat daha fazla canı gidiyordu gibi şeyler söylemişti,neydi ki o oyun ?

@Leffwn
Ashley vurdu onu :( .Bende hayatımı kurtardı diye Kaidanı feda ettim.Ana grupta sadece bayanlar kaldı :DHatta oyunun sonunda bırakın councili önemli olan Saren diyip Councilide ateşe verdirdim :D
Fakat 1. oyunda oynadığım şey nasıl 2. oyunda karşıma çıkabilecek ki?Oyunda kayıt sistemi yoktu(EA sports üyelik falan sormuyordu) yanlış hatırlamıyorsam.
Var var kayıt aktarma. Sen silme ilk oyunu ya da karakter dosyasını al elinde tut aktarabiliyorsun. :D Her oyunda verdiğin karar dönüp dolaşıp yine seni buluyor. :D

Sen kurtar onu. :(

Var var kayıt aktarma. Sen silme ilk oyunu ya da karakter dosyasını al elinde tut aktarabiliyorsun. :D Her oyunda verdiğin karar dönüp dolaşıp yine seni buluyor. :D

Sen kurtar onu. :(
Şimdi aktarmazsam 0dan tüm karakterleri mi toplamam gerekecek yoksa oyunun vermiş olduğu standarttan mı başlayacağım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık