Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zindanlar ve Kuleler kendini yeniler sürekli. Onun dışında Skyrim, Dragonborn DLC ve Dawnguard DLC'nin tüm görevlerini bitirdim. Tüm haritayı dolaşıp, her bir yere gittim.
Yüzde yüz tüm görevleri yapmaktır. Bildiğim kadarı ile haritaya da ek geliyor dlcde mi ne hepsini bitirdiysen tebrik ederim.

Yüzde yüz tüm görevleri yapmaktır. Bildiğim kadarı ile haritaya da ek geliyor dlcde mi ne hepsini bitirdiysen tebrik ederim.
Evet dragonborn ile ek harita geliyor(dawnguard da var mıydı emin değilim) Sağlam DLC oynamayanlara tavsiye ederim. Aslında 2 DLC de sağlam ama Dragonborn biraz daha ağır basıyor.

2000 saati aşkın oyun sürem var, 50'ye yakın karakter yaratmışımdır. 2 dlc 100'e yakın ek görev ve toplamda Skyrim'in yarısı kadar ek harita getirir.

Skyrim'i ben de bitirmiş olabilirim. Kaçırdığım bişey vardır diye tüm haritayı dolaştım ama açmadığım yer bulamadım. Bug'dan dolayı biyerde thane olamadım sadece. Karakter 79 levelde kaldı. Bitmiş görev listesi in in bitmiyor :D

Tüm karakterleri toplarsam 1100-1200 saat oynadım sanırım. Oyunu bitirdiğim karakter 250-300 saat sürdü. Oynadığım diğer rpg'ler en fazla 120 saatte bitiyor. Bu oyun harbiden apayrı seviyede.

Skyrim görevleri beni bayıyor ya bir yerden sonra.Nedeni ise hep mağaraların için de,yerin altların da geçmesi.Daralıyorum bir süreden sonra.
Witcher 3 benim gözümde üstündür Skyrim'den.

B
1 level daha atladığınızda Ebony şovalyesi gelip sizi ölümüne maça devam edecekti. Hiç savaştınız mı bilmiyorum. 80 level olunca gelir.
Biliyorum o adamı. Oyunu bitirmediğim bi karakterimle öldürmüştüm onu. Büyücü olduğum için kolaydı.
Son karakterimle yapacak bişey kalmadığından level atlamakla uğraşmadım. Son bikaç leveli o adamla savaşmak için kasarak atladım ama sıkılınca pes ettim 79'da.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık