Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
God of war ın çıkış tarihi oyunun başındaki yönetmenin söylediğine göre köpeği yutmuş o yüzden söyleyemiyormuş :D oyunun uzunluğunun ise 25 35 saat arası olacağını söyledi ki çizgisel bir oyun için oldukça üzün bir süre. Ama oyun ön siparişe açıldı sabah itibariyle bizim ülkeye de gelir iki üç gün sonra konsolu olanların haberi olsun.

God of war ın çıkış tarihi oyunun başındaki yönetmenin söylediğine göre köpeği yutmuş o yüzden söyleyemiyormuş :D oyunun uzunluğunun ise 25 35 saat arası olacağını söyledi ki çizgisel bir oyun için oldukça üzün bir süre. Ama oyun ön siparişe açıldı sabah itibariyle bizim ülkeye de gelir iki üç gün sonra konsolu olanların haberi olsun.
Güzel haber. Beklediğimden uzun çıktı. Serinin en uzun oyunu bu olacak o zaman.

Güzel haber. Beklediğimden uzun çıktı. Serinin en uzun oyunu bu olacak o zaman.
Tabi ki direk ana senaryoya gömülmemek kaydıyla çünkü bu oyun diğer oyunlardan farklı olarak ana senaryo dışında bir sürü farklı keşfedilecek mekanlar barındıracak. Büyük haritası sayesinde aslında oyun başta sadece 12 13 saat sürecekmiş ama adamlar yaptıkça devamı gelmiş kaptırmışlar kendilerini bize de oynayacak malzeme çıktı umarım sıkmadan oyun bizi taşıyabilir. 30 Saat boyunca çünkü bu tarz oyunlarda oynanışı uzun tutmak oyunu öldürebiliyor bir yerden sonra. Oyunun uzunluğu diger 3 oyunun toplamı kadar olacak ama maşşallahı var :D

To The Moon'u bugün tek oturuşta minisodeları ile birlikte bitirdim. Maximum 5-6 saat sürüyor zaten. Salya sümük ağlattı oyun. Bir gününüzü ayırıp oynayın. Müzikleriyle, hikayesiyle çok başarılı bir oyun kesinlikle.

An itibari ile Tw3ü indirmeye koydum.Ds3 ü de şimdi bitirdim.Acayip boşluktayım şu an.Uykum var deli gibi ama acaba oyunda unuttuğum bir şey,kaçırdığım bir görev var mı diye tekrar girişesim var.Bu boşluğu witcher doldurur herhalde.O kadar yılın oyunu tarihin en iyi rpgsi falan dendi.Bakıcaz artık.

An itibari ile Tw3ü indirmeye koydum.Ds3 ü de şimdi bitirdim.Acayip boşluktayım şu an.Uykum var deli gibi ama acaba oyunda unuttuğum bir şey,kaçırdığım bir görev var mı diye tekrar girişesim var.Bu boşluğu witcher doldurur herhalde.O kadar yılın oyunu tarihin en iyi rpgsi falan dendi.Bakıcaz artık.
Ds seni acayip sarmış. Şu durumda hiçbir oyun o boşluğu dolduramaz senin için. Aradan vakit geçmesi lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık