Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Titanfall 2 maalesef yanlış zamanlamanın kurbanı oldu.
Oyunu Cod: infinite warfare ve Battlefield 1’in arasında çıkardılar yani dünyanın en kötü planlanan yayınlama stratejilerinden birine kurban oldu.

Titanfall 2’in hikayesini bende oynadım ve bir multiplayer shooter’ın sahip olabileceği en sağlam ana hikaye modlarından birine sahip ama maalesef oyunun potansiyeli öylece boşa gitti. Hatta Apex Legends Titanfall'dan doğdu ve en başarılı Battle Royal'lerden biri şu an.
Hep duyuyordum. Single deneyimi çok iyi. Kesinlikle oynanması gereken bir oyun falan diye. Nedense bu tarzs shooter fps oyunlarında hep gerçekçi olmasını tercih etmişimdir. Cod her ne kadar tekdüze hale gelse de çoğu oyununda single tarafını seviyordum baya. Savaş atmosferi, biraz daha gerçekçi bir tarzı olması hoşuma gidiyordu. Crysis gibi bu oyunda da bir tık önyargılıydım ama beklediğimden daha fazlasını buldum şu an.

Ayrıca AC Unity'yi de oynuyorum. Yarısından çoğunu bitirdim. Önermiştin. Şehir atmosferi çok hoş. Baya güzel tasarlanmış. Parkur dinamikleri ve animasyonları da çok iyi. Son üçlemeye göre çok daha tok hissettiriyor ama aksiyon tarafı çok sıkıcı. O da oynanış olarak demode kaldığı için. Hiç sarmıyor o tarafı. Yok yeni kılıç alayım, yok yeni kıyafet alayım. Hiç bunlarla uğraşasım gelmiyor ki kolay geldi oyun bana. Uğraşmaya ihtiyaç duymuyorum.

Ben bunun level diyaznını beğenmiştim bi bölümde. Oraya geldiğinde kastettiğim bölümü anlarsın zaten. Duvarda koşma gibi özellikleri de güzel kullanmışlar.

Hikaye modu bi fps için gayet güzeldi.
Evet daha hızlı bir oynanışa sahip ve duvardan koşma çift zıplama gibi özelliklerin kullanımı çok rahat. Daha hareketli bir aksiyona sahip oluyor ve gamepad ile oynaması daha rahat oluyor.

Bu resim de polisler varmış güzel. Kovalamaca olayı olacak yani. Heat de bayağa keyif almıştım umarım üzerine koyarlar bu oyunda.

Bu resim de polisler varmış güzel. Kovalamaca olayı olacak yani. Heat de bayağa keyif almıştım umarım üzerine koyarlar bu oyunda.
Gecenin ortasında polisin gelmesi ve o muazzzam şarkılar eşliğinde son gaz kovalamaca yapamıyorsak Need For Speed bitmiştir demek.
Yani bunlarsız diğer standart yarış oyunlarından hiçbir farkları kalmaz.
NFS Heat'te yanlış hatırlamıyorsam polis yakalayınca puanlarımızı kaybediyorduk. O gerilimle polisten kaçıp yarışmak baya iyiydi.
Hem yarışa odaklanmak hem yakalanmamak muazzam gerilim oluşturuyordu bu uyumdan baya keyif almıştım. Bu sistemin gelişmiş hali bu oyunda olursa çok iyi olur.

Bu resim baya hoşuma gitti, oyunda baya detaylı modifiye olacak gibi. Jantların her tanesinin şeklini değiştirebiliyoruz sanırım.
Umarım bu oyunda gece ışık renklendirmesini ve neon ışıklarını arttırırlar.

Titanfall 2'ye başladım dün. Single player tarafı baya ilgimi çekti. Yükledikten sonra bir yarım saat bakayım dedim oynanışı nasılmış diye. 2 buçuk saat sonra bırakabildim oyunu. Oynanış baya eğlenceli. Titan tarafını pek sevmeyeceğimi düşünüyordum ama farklı loadoutlar olması güzel kılıyor. Yine de titanla savaşmak yerine insan haliyle oynamayı daha çok sevdim. Vuruş hissi tok hissettiriyor. Silahlar baya çeşitli ve aksiyon baya had safhada oluyor. Özlemişim böyle bir fps oyunu oynamayı. Bundan önce Crysis 3 oynadım ama ondan bu denli keyif alamadım. Mekan tasarımları hiç iyi gelmedi bana. Aynı hissettirdi hep ki zaten Crysis evrenini de sevememiştim hep.
TF2 geçtiğimiz neslin en iyi hikaye moduna sahip fps'si olabilir. Müthiş bir deneyimdi. Oyundaki silahlar ve çatışma mekanikleri de çok zevklidir ki bu oyun zaten Apex Legends'ın (açık ara en iyi BR) temelini oluşturuyor.

TF2 geçtiğimiz neslin en iyi hikaye moduna sahip fps'si olabilir. Müthiş bir deneyimdi. Oyundaki silahlar ve çatışma mekanikleri de çok zevklidir ki bu oyun zaten Apex Legends'ın (açık ara en iyi BR) temelini oluşturuyor.
Crysis 3 sonrası ilaç gibi geldi oyun. Bu tarz hızlı oynanışa sahip fps oyunları daha güzel tat bırakıyor bende.

Fakat ayar eden bir düşman var. Örümcek gibi ve sana doğru gelince patlıyor. Bir oyuna böyle düşman neden koyarlar anlamıyorum. Hiç bir oyunda böyle düşmanlardan keyif almadım. Bunda da öyle oldu. Sinir etmekten başka olayları yok. Zaten zorda oynuyorum. Aksiyonun ortasında abuk subuk yerden gelip patlıyorlar. Tadım kaçıyor sonra.

Crysis 3 sonrası ilaç gibi geldi oyun. Bu tarz hızlı oynanışa sahip fps oyunları daha güzel tat bırakıyor bende.

Fakat ayar eden bir düşman var. Örümcek gibi ve sana doğru gelince patlıyor. Bir oyuna böyle düşman neden koyarlar anlamıyorum. Hiç bir oyunda böyle düşmanlardan keyif almadım. Bunda da öyle oldu. Sinir etmekten başka olayları yok. Zaten zorda oynuyorum. Aksiyonun ortasında abuk subuk yerden gelip patlıyorlar. Tadım kaçıyor sonra.
OP'tan beklentisi olan gençler onlar patlamaları ondandır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık