Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Metin 2, KO falan neyse çoğumuz oynadık da benim için unutulmazlardan biri Nostale. :D Zamanında fena sarıyordu.

Ne diyorsun bu çıtır oyuna, ben Skyrim aşığı biri olarak aynı firmadan çıkmış bu oyuna 300 saat gömer miyim?
Ben ya o kadar ya da daha fazla gömmüştüm. Ama skyrimle aynı sebepten değil.

Survival zorluğundaki hafif hayatta kalma elementleri benim hoşuma gitmişti. Oyundaki “settlement” sistemiyle güzel birleşiyordu bu. Sanki haritayı fethetmişim gibi bi his yaratmıştı nereye gitsem çalışanlarım, silahlarım, yiyecek içeceklerim vardı. Ama bu iki sistemi beğenmezsen o kadar saat gömmeyebilirsin.

500 tane mod yüklersek olabilir. Ben pc’de oynamadım.

Shooter mekanikleri ve yakın dövüş, RPG mekanikleri, level atlama, keşfedilen yerler, yan görevler falan skyrim seviyesi değildi bence.

Fallout 4'ün üs inşa mekanizması beni çok sıkmıştı. Hikayesi epey güzeldi, ama başka sebeplerden dolayı oyunu salmak zorunda kalmıştım. Kaldığım yerden devam etme motivasyonu bulamadığımdan devamını getirememiştim. Belki bir gün sıfırdan oynarım, ama oyunu bir defa bitirdikten sonra bir daha yüzüne bakacağımı zannetmiyorum.

Metin 2 - Silkroad - Neverwinter. Bu oyunları ergen zamanlarımda deneyip 2 saat sonrasında sıkılmıştım. Mmmorg oyunları bayılarak oynayanları çok kıskanıyorum. Ortaokul döneminde deli gibi Knight Online muhabbeti dönerdi ve çok kıskanırdım onları. Konuşmaktan bile çok keyif alıyorlarmış gibi geliyordu. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 8, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık