Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Ben de yeni gördüm Panda yayın açmış öyle fark ettim. Bu Havaalanı için benim bir bölgedeki gömüyü bulmamıştm daha sonra bulaşma bölgesine dönücektim. Hazır güncelleme gelmişken ben de yapayım :)
Bende Panda'dan gördüm. Şimdi izliyorum bu adamın , harita okuyup kaybolması müthiş :) Ya bende gömülü her şeyi buldum. Sakin nehir vadisinde bir ip ucu notunun gösterdiği yere gitmek için koşarak çocuklar gibi şen , mutlu giderken ayının kucağına düşüverdim. Beni sevgiyle kucaklayınca mutluluktan ölüverdim. :D

Bende Panda'dan gördüm. Şimdi izliyorum bu adamın , harita okuyup kaybolması müthiş :) Ya bende gömülü her şeyi buldum. Sakin nehir vadisinde bir ip ucu notunun gösterdiği yere gitmek için koşarak çocuklar gibi şen , mutlu giderken ayının kucağına düşüverdim. Beni sevgiyle kucaklayınca mutluluktan ölüverdim. :D
Ben az önce pandayı yanlış yönlendirdim şelaleye tırmanıyordu en son ordan uzaklaşacağı yerde bende kaçtım :üzgünüm:. Bu duruma gelene kadar bende onlarca kez öldüm. Tüm baz istasyonlarını açmam gerektiğini sanırım bi 5 defa havaalanında doğup, sonra koşarak madenlere inip orda ‘ya bu görev niye başlamıyor’ diyerek öldükten sonra anladım.Hatta ben kısa yoldan geçtiğim için başlamadığını sandığım için rayların olduğu girişten gir çık yapıyordum :D
Biraz rezil bir süreçti ama oynarken aynı zamanda House izlediğim için çok sıkmadı.

Ooo sözünü dinletiyorsun bravo. :D Ben ne yazdıysam görmedi boşta kaldı hep. :)Oyun biraz uzun olacak benim için Bozkurt Dağı , Kül Kanyonu tam teçhizat donanıp devam edecem. Laptopada yükleyimde hastanede boş vakittede ilerleyim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık