Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Arkadaşlar bir fifa oyunu almaya karar verdim ama hangisini alsam bilemedim. Zira bunun her zaman üstüne koyabilen bir seri olmadığını, yeni oyunlar çıktığı zaman çok ciddi eleştiriler aldığını biliyorum. Pahalı da oyun. Hangisini alayım?
Gamepass al. 2023 var 2024'te bu ay gelecek diyorlar. Ama bekle istersen. Fifa 24 gelince alırsın.

Edit: Eğer bilgisayarımda sürekli dursun istiyorsan yakın zamanda 150-200 lira civarı fiyata düştüydü 24. Ama işte takip rtmen gerekiyor oyun sayfalarını falan. :/ Ne zaman düşer falan..

Son düzenleme:
Napcan Zelda'yı zaten, fakir Türk halkında switch mi var oynasın? Oh wait...

Remastered yapmasınlar ya otursunlar yeni oyun yapsınlar 2-3 seneye aynı kalitede yeterli bence.
Şahsen (benim fikrim olmakla birlikte) BOTW formülü ilk çıktığında çok sevildi ve çok örneği yapıldı ama TOTK temeli aynı olduğu için oyunda verdiği özgürlük konusunda çoğu oyunu geçmesine rağmen belirli bir seviyeye kadar yükseldi. BOTW kadar sevilmedi, bence yeni bir formül denemeleri lazım. Bu oyunda ilk kez Zelda ile oynayacağız ama grafikten belki düşer buda. O yüzden en kesin çözüm remastered’dır. 🥲

Şahsen (benim fikrim olmakla birlikte) BOTW formülü ilk çıktığında çok sevildi ve çok örneği yapıldı ama TOTK temeli aynı olduğu için oyunda verdiği özgürlük konusunda çoğu oyunu geçmesine rağmen belirli bir seviyeye kadar yükseldi. BOTW kadar sevilmedi, bence yeni bir formül denemeleri lazım. Bu oyunda ilk kez Zelda ile oynayacağız ama grafikten belki düşer buda. O yüzden en kesin çözüm remastered’dır. 🥲
Yanılmıyorsam her konsola bu tarzda Zelda oyunu çıkıyor ve eğlenceli de oluyorlar. 3ds'te A Link Between Worlds, Ds'te Phantom Hourglass gibi çok iyi oyunlar var. Bu oyun da o tarzda güzel bir oyun olacaktır.

Oyun fiyatlarının arşa ulaşmasıyla yine Jolly Roger'ları çektik. PC için çok istiyorsam Epicten indirim buldukça alıyorum. Nintendo'yu da kırık olarak 15 bine aldım. Lite versiyonu kırık olarak 7-9 bine alınabilirdi. Şu haliyle çok memnunum. Oyunları da ucuza bulursam kutulu olarak alırım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık