Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

@Dattebayo..!

Rise of the ronin'i oynuyorum. Incelemecilerin abarttığı kadar kötü değil ama ben de pek sevmedim combat'ını.

Strangers of paradise'tan güzel. Wo long'dan emin değilim sadece demosunu oynamıştım. Yalnız hiç senin sevmeyeceğin bi tarz yapmışlar gibi duruyor.

En basit mob'da bile aşırı fazla can var. Ki'lerini bitirip kritik vurmazsan ölmüyorlar. Ki'yi bitirmek de wolong'daki kadar basit değil.
Sen wo long'u bile Ki bitirip kritik vurmaya zorluyor diye sevmemiştin. Bunu da sevmezsin eğer o mekaniği sevmiyorsan.

Arkadaş yoruldum ya. Güneş altında ırgatlık yapmış gibi yoruldum. ER'de pcye geçtiğim için yeni karakter açmak zorunda kaldım. Ulan milyon kere yaptığım şeyleri, topladığım eşyaları gene toplamak o kadar yoruyor ki sırtımda kamyonla oyun oynuyorum sanki. Yıl olmuş 2024 oyun kayıt dosyalarını platformdan platforma aktaracak yazılımı inatla çıkarmıyor oluşlarının Allah belasını versin.

Arkadaş yoruldum ya. Güneş altında ırgatlık yapmış gibi yoruldum. ER'de pcye geçtiğim için yeni karakter açmak zorunda kaldım. Ulan milyon kere yaptığım şeyleri, topladığım eşyaları gene toplamak o kadar yoruyor ki sırtımda kamyonla oyun oynuyorum sanki. Yıl olmuş 2024 oyun kayıt dosyalarını platformdan platforma aktaracak yazılımı inatla çıkarmıyor oluşlarının Allah belasını versin.
Bi de levelle uğraşması var bunun. Multiplayer Hilesiyle xp taşlarını çoğalt kurtul onu kasma bari.

Bi de levelle uğraşması var bunun. Multiplayer Hilesiyle xp taşlarını çoğalt kurtul onu kasma bari.
125 ya da 137'de bırakacağım. Level çok büyük sıkıntı değil de son yükseltme seviyesine kadar olan taşları satın almanı sağlayacak ekipmanları, silahları, büyüleri vs teker teker toplamak zulüm. Oyunun açık dünya kısmı at üstüne boş beleş amelelikten başka bir şey değil. Bir sonraki oyunda ya doldursunlar o dünyayı ya da eski usulden devam.

125 ya da 137'de bırakacağım. Level çok büyük sıkıntı değil de son yükseltme seviyesine kadar olan taşları satın almanı sağlayacak ekipmanları, silahları, büyüleri vs teker teker toplamak zulüm. Oyunun açık dünya kısmı at üstüne boş beleş amelelikten başka bir şey değil. Bir sonraki oyunda ya doldursunlar o dünyayı ya da eski usulden devam.
Eski usulden devam, çekilecek eziyet değil bu boş açık dünya işi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 2, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık