Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Daha önce benzer bir RPG oynamadıysan öğrenmesi uzun sürebilir ama alışınca ve oyunun potansiyelini anlayınca muhtemelen daha oyunu bitirmeden 2. oynayışımda nasıl bir build yapsam diye düşüneceksin.
Diablo 2 benzeri bir sistemimi var, rpg severim cyberpunk rpg falan denildi ana hikayeyi bitirdim daha oynayasım gelmedi :(

Yok diablo gibi oyunlara tek benzerliği izometrik kameralı olması. Combat sistemi turn based yani sıralı bir sen bir de rakip vuruyor. Taktik yapman falan gerekiyor bazen savaşlar 1 saat bile sürebiliyor. Roleplay ögeleri çok bol sürüyle farklı sonuç elde edebiliyorsun
Anladım cok teşekkürler. :sapkali:Bakalım simdiden heyecanlandim :D

Eskisi kanser sebebi, iyi yapmışsın. Azıcık gaza basarsın, hemen peşine polis takılır. Çatışmaya girersin, ne olduğunu anlamadan ölürsün. Bir yarış görevi var ki, hatırlamak dahi istemiyorum.
Yarış bölümü yeni halinde de çok sinir bozucuydu. Bir saat uğraşmışımdır sanırım.

Bilgisayarda da değişen bir şey yok ki artık. Bir bakayım dedim güncel fiyatlara. God of War steam fiyatı 50 dolar. Hogwarts Legacy 60 dolar. Last of us 60 dolar.

Steam dolara geçtikten sonra özel fiyatlandırma işi nanay oldu. Konsol - Pc farketmeksizin oyun oynamak lüks oldu. Konsol bir tık daha pahalı hala ama çok değişen bir şey yok artık aralarında.
Pc nin artısı torrent yoksa daha pahalı bile denebilir artık

Cok teşekkürler 🙏🏻 bi inse oyun 120gb falan 😸
Kendi konusu da var forumda incelemek istersen, ben de biraz oynadım, oyun çok geniş ve yapabileceklerinin bir sınırı var gibi gözükmüyor, ben ilk defa bu tarzda bir oyun oynadım, çok sürüklüyor ama epey bir zaman ve boş bir kafa gerekli olduğunu düşünüyorum hakkını vermek için, o yüzden ben de vaktimin olduğu bir zamana öteledim oynamayı, pişman olacağını sanmıyorum.
Kafanızın takıldığı yerleri sorabilirsiniz. Hemen hemen her şeyi denedim/izledim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık