Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

TESO’yu beğenmedim. Batman Arkham Knight, RDR2, SW JFO oynadıktan sonra deneyimlediğim için olabilir, grafikler 2010 öncesi gibi. Online oyunun var, her dakika güncelleme getiriyorsun ama 10 sene önce çıkardığın oyun hala aynı oyun. Grafikler, oynanış Skyrim’den beter. Oblivion oynuyormuş hissine kapıldım. Biraz daha şans verip silerim muhtemelen.

O kadar oyun indirdim çoğunda pc hemen motoru açmaya başlıyor ve kasıyor. Ya indie’den devam edicem ya da yeni pc almak lazım. Bu aralar Distrust oynuyorum. Seviyeli zomboid tarzı bir oyun. Sadece dış faktörler daha etkin ve o kadar ayrıntılı değil.

O kadar oyun indirdim çoğunda pc hemen motoru açmaya başlıyor ve kasıyor. Ya indie’den devam edicem ya da yeni pc almak lazım. Bu aralar Distrust oynuyorum. Seviyeli zomboid tarzı bir oyun. Sadece dış faktörler daha etkin ve o kadar ayrıntılı değil.
Animal well baksana Çok hoş duruyor. 10 dolar olmasa çekecektim ben de.

Bu sıralar Florence, gorogoa ve gris bitirdim. Hepsi tatlı küçük oyunlar. Gorogoa ve Gris gayet iyi, Florence meh. Inscryption başladım 3 saat falan oynadım baya iyi oyun gibi duruyor. Kart oyunu severlerin net bakması lazım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık