Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Bugun Cyberpunk oyununu bitirdim ama nedense
bir zevk alamadım sonunu falan hic begenemedim, ana gorevde patron dövüşleride neredeyse hic yoktu , sadece oyunun başlarında heyecan vardı , ahhh nerde o eski oyunlar
Birde RPG diye heyecan yaptırdılar bu oyun bildiğin açık dünya aksiyon oyunu ufak da RPG öğesi var. Oyun zevkli bir oynanışa sahip yan görevleri falan da güzel ama o kada güncellemeye rağmen hâlâ duyurulan oyunun çeyreği kadar değil

Birde RPG diye heyecan yaptırdılar bu oyun bildiğin açık dünya aksiyon oyunu ufak da RPG öğesi var. Oyun zevkli bir oynanışa sahip yan görevleri falan da güzel ama o kada güncellemeye rağmen hâlâ duyurulan oyunun çeyreği kadar değil
Malesef, ilk basta heyecanlandım her seçimin sonucunda farklı olaylar olur diye ama oyle olmadı ve hala bug var karekterler yerin dibine giriyor :oleyo2:

baldur's gate 3 nasil cok övüyorlar ama
oynamadım, izlediğim kadarıyla zevkli belki de senin denemen gereken bi oyun. yaşını bilmiyorum dediğine göre yaş almışsın şöyle yatırıp bi ayı soyman.. şey yani ayı derisi soyman yüzmen iyi gelebilir. la bi de saydığın oyunlar delta force, cod ve max payne olunca ben de ona göre örnek verdim ne bileyim sşgksşkg

Simdi baldur's gate 3 indiriyorum bakalım dedikleri kadar varmiymis 😸 :oleyo2:
Kendi konusu da var forumda incelemek istersen, ben de biraz oynadım, oyun çok geniş ve yapabileceklerinin bir sınırı var gibi gözükmüyor, ben ilk defa bu tarzda bir oyun oynadım, çok sürüklüyor ama epey bir zaman ve boş bir kafa gerekli olduğunu düşünüyorum hakkını vermek için, o yüzden ben de vaktimin olduğu bir zamana öteledim oynamayı, pişman olacağını sanmıyorum.

Kendi konusu da var forumda incelemek istersen, ben de biraz oynadım, oyun çok geniş ve yapabileceklerinin bir sınırı var gibi gözükmüyor, ben ilk defa bu tarzda bir oyun oynadım, çok sürüklüyor ama epey bir zaman ve boş bir kafa gerekli olduğunu düşünüyorum hakkını vermek için, o yüzden ben de vaktimin olduğu bir zamana öteledim oynamayı, pişman olacağını sanmıyorum.
Cok teşekkürler 🙏🏻 bi inse oyun 120gb falan 😸

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık