Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Ne garip ve tuhaf bir ekonomimiz var ya. Oyun stoklamaya çalışıyorum ağlasam mı gülsem mi bilemedim sistemimin kaldırmadığı oyunları bile zam gelir diye alıcam bu gece olacak halloween indirimlerinde

Arise: A Simple Story'yi oynayan var mı?

Bir de Witcher ile ilgili bir soru soracağım.

Baronun intihar ettiği senaryoda üzerinden görev öğesi adıyla bebek çıkıyor bir tane. Bu zıkkım bir işe yarıyor mu? İlk oynadığımda farklı bir tercih yapmıştım ama bu sefer veletleri kurtarayım dedim içine edildi her şeyin. Cadıları da öldüremedim acayip içimde kaldı. Şu oyuncak bebek bir işe yarıyor mu o yüzden soruyorum. İçime dert oldu lanet

Baronun intihar ettiği senaryoda üzerinden görev öğesi adıyla bebek çıkıyor bir tane. Bu zıkkım bir işe yarıyor mu? İlk oynadığımda farklı bir tercih yapmıştım ama bu sefer veletleri kurtarayım dedim içine edildi her şeyin. Cadıları da öldüremedim acayip içimde kaldı. Şu oyuncak bebek bir işe yarıyor mu o yüzden soruyorum. İçime dert oldu lanet
Hatırladığım kızına verilecek oyuncak bebek vardı ki görevin sonuna gelmişsin vermiş olman lazım. Başka yok. Veletler kurtuluyor ama aşağı ağıl köyünü druid yıkıyor. Baronun karısı ölü baron kendisini asıyor bu kadar. İlk düşük yapılan bebekten mi bahsediyorsun berbatçık olan ?

O tarz görev eşyaları genelde bir yere koymak veya birine vermek için oluyor. Oxenfurt'taki kıza vermek için olabilir.

Evet ahali Cadılar Bayramı indirimleri başlamış bulunmakta. Eğer indirim beklediğiniz oyun indirime girmemişse birkaç gün bekleyip yine kontrol edin.Steam dolar kurunu 1.8den 10.5e çektiği için belki bu indirim son kez düşük fiyatlı oyun göreceğimiz indirim olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 45)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık