Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

BB dlcsine bakamadım ama ana oyun bossları kolaydı ya:s

Pyro'yu bırakalı çok oldu ya. Gudyr kesip salmıştım. Bir noktadan sonra çok sıktı ya. Kite ata ata kes. Daha kolay keserdim pyro ile.
Dark Sword buildi yaptım.

Artık babasının mı öldürdüğüm ejderhasının mı bilmiyorum:d
BB'de Ludwig, Laurance, parry atamıyorsan Orphan of Kos, DS3'de sister friede NK'den daha zor bosslar.

Nameless King gibi Allah kahyar sıfatıyla kahretsin seni ya.. Tasarımcını seveyim senin.. Bu runda üç kez denediğim boss olmadı, iki saat boyunca dinlenip dinlenip dövdü şerro..
Nameless’i 2. denemede kesen ben.
Nameless esaslı Boss ya. Oyundaki Ayasofya’yı korumaya ant içmiş gibi dövüşüyor.
Ama ilginç bir şekilde Pontiff Sulyvahn beni bir tık daha zorlamıştı. Pontiff gecikmeli vuran fake atan namussuz bosslardan. Nameless’in yetenek kitini kestirmek daha kolay geliyordu bana.

Nameless esaslı Boss ya. Oyundaki Ayasofya’yı korumaya ant içmiş gibi dövüşüyor.
Ama ilginç bir şekilde Pontiff Sulyvahn beni bir tık daha zorlamıştı. Pontiff gecikmeli vuran fake atan namussuz bosslardan. Nameless’in yetenek kitini kestirmek daha kolay geliyordu bana.
Ben de 3ü bulmadan keserim diyordum da yemedi:d

@kekomancer Pontiffle yaptığım ilk ve son dövüş arasındakı fark muazzamdı. İlk dövüş neredeyse dokunamazken, son dövüşte Neo gibi dodge atıyordum.
@Dattebayo..! Midir mehti ya, eğlenceli gelmedi bana. Friede için hem daha zorlanmıştım hem de eğlenceliydi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık