Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Seriyi oynamadım ama oyun dünyasında popülaritesinin ikinci oyunla birlikte arşa çıktığını hatırlıyorum. İlki sanmıyorum ki herhangi bir alanda ikinci oyundan iyi olsun.
2.oyun çok farklı bir yerde. Şu adam bile tek başına diğer 2 oyundan iyi. Daha iyi olması için tek bir sebep bu. Diğerlerini saymıyorum bile.

O kadar övdün ki canım çekti, baştan başlamamak için tutuyorum kendimi.
Valla ben zamanında deli tükettim fakat 3.oyun sonrası geri dönmek çok zor oluyor. :D Oynanış kendini çok hissettiriyor. 3.oyunun tek iyi olduğu yönü de bu.

2.oyun çok farklı bir yerde. Şu adam bile tek başına diğer 2 oyundan iyi. Daha iyi olması için tek bir sebep bu. Diğerlerini saymıyorum bile.

Valla ben zamanında deli tükettim fakat 3.oyun sonrası geri dönmek çok zor oluyor. :D Oynanış kendini çok hissettiriyor. 3.oyunun tek iyi olduğu yönü de bu.

2. oyunun en çok atmosferini sevmiştim. Oynanış olarak 3 daha iyi tabii.

Oynanış hiç ilk sıralarda olmadı benim için. Eski oyunlar iyidir zaten, hikaye bakımından falan da. Hikayeye bir düzen çektilerse iyidir.
Yeni karakter çok fazla giriyor 2.oyunda ve hepsi de baya iyi işleniyor hem karakter açısından hem de hikayeye katkı açısından. Hikaye tarafında sıkılmıyorsun hiç ve ilk oyuna göre eğlence düzeyi çok daha yüksek. Baya komik yani oyun. :D

2. oyunun en çok atmosferini sevmiştim. Oynanış olarak 3 daha iyi tabii.
Zaten öyle aslında. Oynanış hariç her yönüyle çok daha iyi oyun. Oynanışın iyi olmaması sebebi de eski olması sadece. 3.oyun sonrası ben denedim dönmeyi ama zorlandım.

@artyomdh bu serinin introları çok güzel.
Şarkı seçimleri çok iyi oluyor ve introyu ayrı güzel kılıyor. 3.oyununda açılışı baya hoş.

Benim Wild Hunt ve Bloodborne'a sardığım gibi sarmışsın Borderlands'e. @artyomdh
Bir dönem deli gibi 2.oyunu oynuyordum. Ek paketleri dahil her şeyiyle sömürdüm. Böyle biraz ara verip yeni karakterle yine başlıyordum. Ana 4 karakter harici ek paketle 2 karakter daha getirdiler. Sadece bir karakter hariç hepsiyle bitirdim oyunu. :D Bazı oyunların özel yeri olur insanda. Borderlands 2'de öyle benim için.

Yukarıda paylaşılan videoda oyun feci akıyor gözüküyor. Aynı akıcılığa sahip değilse can sıkar ama en olmadı ayar çekerler diye düşünüyorum. Combat bu adamların işi
Karakter akıyor canım onda bi sorun yok. Biraz fazla akıyoruz diyeyim bana garip gelen oydu.
Düşmanları kitlemek çok kolaydı. Çoğu karşılık veremeden ölüyor. Galiba oturtamamışlar derken kastettiğim oydu.

Oyun elit düşmanlar ve mini bosslarla doluysa anca öyle zorlar oyuncuyu.

Şarkı seçimleri çok iyi oluyor ve introyu ayrı güzel kılıyor. 3.oyununda açılışı baya hoş.

Bir dönem deli gibi 2.oyunu oynuyordum. Ek paketleri dahil her şeyiyle sömürdüm. Böyle biraz ara verip yeni karakterle yine başlıyordum. Ana 4 karakter harici ek paketle 2 karakter daha getirdiler. Sadece bir karakter hariç hepsiyle bitirdim oyunu. :D Bazı oyunların özel yeri olur insanda. Borderlands 2'de öyle benim için.
2.oyunu hala akrabalarla toplanıp oynarız :fool:

Wo Long Fallen Dynasty oynuyorum. Kombat tarafı cidden keyifli. Deflect'te güzel çalışıyor ama düşmanına göre. Denk geldiğim bazı yaratıkların boyut hem büyük hem de saldırıları tam bir curcuna. Karambole deflect yapmaya çalışıyorsun ama silahlarında deflect zorluğuna etkisi var.

Silah yüzünden ve deflect sistemine de başta tam alışamadığım için Zhuyan denen maymun bossa çok öldüm ama sonrasında Fengxi denen domuzu da çok rahat geçtim. Boss dövüşleri keyifli şimdilik.

Ayrıca mekan tasarımları böyle durmadan orman bayır gitmez umarım. Atmosferine hiç yükselemedim oyunun. Yakalayamadı beni.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık