Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Vicar amelia'yı kestinmi?
Kestim.
Hypogean Goal'a gittiysen orada Darkbeast Pearl var ama düz yoldan gidilen bir boss değil bulamaman normal. Düz yoldan şehri keşfe çıkında geniş bir boss alanı ile karşılaşıyorsun ama boss yok. Hikayede ilerlemeden oradaki boss çıkmaz o alan güzelce değişecek sonradan.

Dediğim haritadaysan tonitrusu al. Güzel silah. Şehrin tepesindeki çıkmaz sokakta kapının önünde duruyor.

Blood Starved Beast'i
Hemlick kevaşelerini
Gizli bölge cainhurst'a gidip oradaki bossu

Vs de kesmeyi unutma.
Yer isimleri hiç yok bende:d
Zindana girip tüm katlsrı temizledim. Kadeh verdi başka zindana açılacak muhtemelen

Kestim.

Yer isimleri hiç yok bende:d
Zindana girip tüm katlsrı temizledim. Kadeh verdi başka zindana açılacak muhtemelen
Türkçe isimler o yüzden netten aratması zor oluyordu zamanında. İlk oynayışımda zindanlara hiç girmedim ben bununla kim uğraşacak şimdi diye yok onu topla bunu topla diyordu sonraki zindanları açmak için. Sonradan bir anda çıkardım hepsini aradan. Malzeme toplamak ve seviye kasmak için güzel özellikle silâhlarındaki slotlara eklediğin gemlerin en kral versiyonları zindanlardan çıkıyor.

Daha ileri seviyelerde sırf gem ve seviye kasmak için özel olarak açılmış zindanlara gireceksin hepsi kodlu netten koda bakıp uygun taşın oradan giriyorsun ve bunu tekrarlaya tekrarlaya yolunu buluyorsun.

Türkçe isimler o yüzden netten aratması zor oluyordu zamanında. İlk oynayışımda zindanlara hiç girmedim ben bununla kim uğraşacak şimdi diye yok onu topla bunu topla diyordu sonraki zindanları açmak için. Sonradan bir anda çıkardım hepsini aradan. Malzeme toplamak ve seviye kasmak için güzel özellikle silâhlarındaki slotlara eklediğin gemlerin en kral versiyonları zindanlardan çıkıyor.

Daha ileri seviyelerde sırf gem ve seviye kasmak için özel olarak açılmış zindanlara gireceksin hepsi kodlu netten koda bakıp uygun taşın oradan giriyorsun ve bunu tekrarlaya tekrarlaya yolunu buluyorsun.
Zindanlar roguelike değil. Yormuyor şimdilik.
Darkbeaste yol almam lazım. Onu kesmedim. Bakayım neredeymiş:d eyv.

Seni ışınladığı yerde darkbeast var dediği gibi. Vicar amelia'ya girmeden sağdan gitmişsin birde soldan yol var orayada git işin bitince.
Bir yere ışınlanamadım. Kurt adamı kestiğin katedralin sağından gidince cadıyı kesip rün şeysini aldım. Solundan gidince de bir ruh tarafından öldürüldüm hep. Tıkandı yani şuan bende oyun.

Bir yere ışınlanamadım. Kurt adamı kestiğin katedralin sağından gidince cadıyı kesip rün şeysini aldım. Solundan gidince de bir ruh tarafından öldürüldüm hep. Tıkandı yani şuan bende oyun.
Buraya mı gittin?

Vicar Amelia'nın oradaki lambadan aşağı inince solda kalıyor bura. Sağ tarafta da hemlick kevaşeleri var. Senin şu an yasak ormana gidip oradan berdengywre mi ne var o haritaya geçmen lazım.

Old Yharnam
Hypogean Gaol
Cainhurst Castle
Nightmare Frontier

Uğramadığın opsiyonel haritalar bu arada. Her birini görmeni isterim açıkçası. Nereye nereden gideceğini bulamazsan netten bakın. Hikaye için odak noktan yasak ormana gitmek şu an.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık