Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Hafızamda tam tersi bir iz bırakmış:s
1 ve 2 olabilir belki. Onlar baya yavaş. Hele 1'e dönsen kanser olabilirsin. Oyunun uzun bir kısmında hızlı seyahat olmaması ve harita tasarımı yüzünden de baya kanser ediyor. :D

Gerçi ben çok sevmiştim bu tarafını. Tek sıkıntısı bazı bonfire aralarının deli dehşet uzun olmasıydı.

Yutupta ER editleri görüyorum midem bulanıyor. Modlaya modlaya gtten uydurma büyü ve skillerle orijinal versiyondaki her şeyi anlamsız hale getirmiş oyunun zevkini hiç etmişler. Bir kaç saat oynadıktan sonra sıkılıp kenara atacakları hep daha fazlasını isteyecekleri şeyimsonik modlar için.

Sellsword twinblades build yap da dibin düşsün oyunda. Yavaş falan değil ds3 gayet akıyor. Boss kalitesi olarak da ER'ye diz çöktürür bu arada. Sorcery ve pyromancy de çok zevkliydi ds3'te. Bunu da oynayıp seveceksin gene geçmişine söveceksin kekoo
Ds3'ü salla da bir şey sorayım:d
Kurt adamla cadıyı kesip haritanın sağına doğru yöneldim. Yıldırımlı tüfekçiyi de geçip arkasında boss alanı gibi bir yere geçtim ama boss yok. Ve bir ruh tarafından öldürüldüm :of:
Kurt adamdan zindanlar için geçiş gibi bir şey aldım. O tarafa mı yönelmem gerekiyor, yoksa kaçırdığım bir questline mı var:S

Kurt adamla cadıyı kesip haritanın sağına doğru yöneldim. Yıldırımlı tüfekçiyi de geçip arkasında boss alanı gibi bir yere geçtim ama boss yok. Ve bir ruh tarafından öldürüldüm :of:
Kurt adamdan zindanlar için geçiş gibi bir şey aldım. O tarafa mı yönelmem gerekiyor, yoksa kaçırdığım bir questline mı var:S
Vicar amelia'yı kestinmi?

Hypogean Goal'a gittiysen orada Darkbeast Pearl var ama düz yoldan gidilen bir boss değil bulamaman normal. Düz yoldan şehri keşfe çıkında geniş bir boss alanı ile karşılaşıyorsun ama boss yok. Hikayede ilerlemeden oradaki boss çıkmaz o alan güzelce değişecek sonradan.

Dediğim haritadaysan tonitrusu al. Güzel silah. Şehrin tepesindeki çıkmaz sokakta kapının önünde duruyor.

Blood Starved Beast'i
Hemlick kevaşelerini
Gizli bölge cainhurst'a gidip oradaki bossu

Vs de kesmeyi unutma.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık