Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Atmosferi çok hoş. Oyun Türkçe üstelik. Baya temiz oldu benim açımdan.
Üstünde birikmiş kan şeylerini harcamak için çek pointe her seferinde yürümem gerekiyor dimi?
Bir de silah yükseltme taşları her bölgede belirli sayıda mı var? Moblardan düşme şansı var mı?
O taşlardan oyunda belirli sayıda var da moblardan farm da yapıyordum diye hatırlıyorum ER'deki gibi satın alma fonsiyonu da var mıydı vs bir ara bakayım oyunda yapmadığım şey kalmadı ama aradan yıllar geçti hafıza taze değil detaylarda

Atmosferi çok hoş. Oyun Türkçe üstelik. Baya temiz oldu benim açımdan.
Üstünde birikmiş kan şeylerini harcamak için çek pointe her seferinde yürümem gerekiyor dimi?
Bir de silah yükseltme taşları her bölgede belirli sayıda mı var? Moblardan düşme şansı var mı?
yürümen gerekiyor yoksa hayatta kalamazsın.

hiç souls oyunu bitirmedim ama bitirmeli oyniycam. bugün hadesin açivmıntlarını bitirdim şıkır şıkır yaptım her yeri de.
spoiler olabilir

sen yine her çek poyinte koş yoksa hayatta kalamazsın.

Bu yeni mi geldi? Bitirmiştim oyunu, yoktu böyle tablo falan.

2-3 sene oldu oynayalı. Babamızı yenmiştik diye hatırlıyorum, sonra da annemize ulaştık. Gerisi yok bende.
gerisi spoiler olabilir ama istersen yazabilirim. annemize ulaştıktan sonra hikayesinde daha çok yol var... oyunda afk kaldığım zamanı çıkarırsam 150~ saatim var tüm başarımları açsam da daha açamadığım ev eşyaları var ve geçemediğim zorluk seviyeleri var, heat deniyor. hades i yenmek oyunun ilk çeyreği gibi bişey, ben ilk 5 saatimde yenmiştim zaten :d sonrasında yan görevler var, fated list var, hidden aspects var, var oğlu var acı çekmeyi sevenler için.

gerisi spoiler olabilir ama istersen yazabilirim. oyunda afk kaldığım zamanı çıkarırsam 150~ saatim var tüm başarımları açsam da daha açamadığım ev eşyaları var ve geçemediğim zorluk seviyeleri var, heat deniyor. hades i yenmek oyunun ilk çeyreği gibi bişey, ben ilk 5 saatimde yenmiştim zaten :d sonrasında yan görevler var, fated list var, hidden aspects var, var oğlu var acı çekmeyi sevenler için.

Feyyaz gibi kaldım şu an. Hadi ben kaçar, oyunu oynayayım baştan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 2, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık