Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Etmiş. Build ve silah çeşitliliği çok fazla açık dünyasının her yerinde ayrı bir mevzu dönüyor sanat tasarımı çok güzel vs. Buna rağmen Ragnarok adının hakkını verecek bir hikayeyle gelebilseydi ER'nin elinden GOTY'i alırmış. Adana adliyesinin önünde GOW Ragranok son savaştan daha büyük aksiyon dönüyordur büyük ihtimalle.
Odin Maliyeden emekli olmuş memur gibiydi :oleyo2:

Etmiş. Build ve silah çeşitliliği çok fazla açık dünyasının her yerinde ayrı bir mevzu dönüyor sanat tasarımı çok güzel vs. Buna rağmen Ragnarok adının hakkını verecek bir hikayeyle gelebilseydi ER'nin elinden GOTY'i alırmış. Adana adliyesinin önünde GOW Ragranok son savaştan daha büyük aksiyon dönüyordur büyük ihtimalle.
Hâlâ oynayamadım baya merak ediyorum ya. PS4 üzerinde oynadın diye biliyorum performansı nasıl çok sıkıntı çıkardı mı? Benimde onda oynama ihtimalim var o yüzden soruyorum.

Hâlâ oynayamadım baya merak ediyorum ya. PS4 üzerinde oynadın diye biliyorum performansı nasıl çok sıkıntı çıkardı mı? Benimde onda oynama ihtimalim var o yüzden soruyorum.
Ara ara alet sal beni diye yakarıyor ve fps düşüşleri de özellikle açık dünyada uzun süre vakit geçirdikten sonra bayağı artıyor ama oynanır yani. Oynadım, oynamaya devam edeceğim zevk verdi. Pc veya Ps5 çok daha güzel olurdu tabi böyle göz yoruyor.

Kesin oyna. Lore konusunda sıkıntın olmasın, Martin sağolsun biraz daha açıklayıcı ve net şekilde anlatılıyor. Hdr'ı kaparsan da Ps4'te biraz daha iyi olur, ama kalite düşük oluyor cidden o zaman.

Bloodborne girdim mesela cidden kütük gibi kalıyor eski oyunlar. Umarım Bluebox bir remake yapar, ikinci oyun da gelecekse açık dünya net olmalı.

En çok oynanan bir ps5 oyunu olmalıydı ama listede yok bile skldjflsdfj (gow yani)
Listede Elden Ring’den sonra gelen 4 oyun ortalama 100 küsür saat civarı sürdü.
Gow’un platini 55-60 küsur saat mı ne sürmüştü dolayısıyla geçen sene oynadıklarım arasında süre olarak ilk 10 içindedir.
Elden Ring - Zelda gibi oyunların açık dünya ve keşif yapısı gereği hızlı bir şekilde %100 yapmak pek mümkün değil.
Mesela Sekiro butik ve linear yapısı gereği sadece 45 saat sürmüştü yani oyunun dünya yapısıyla alakalı biraz.
Lords of the Fallen oynanır mı? Almışım zamanında ama hiç denemedim. Başarısız bir Souls denemesi diyenler çoğunlukta ama belki oynayan vardır diye sorayım dedim.
Lords of The Fallen'i ben de ileriki aylarda oynamayı düşünüyorum kütüphanede duruyor öyle.
Bu oyun Fromsoftware dışında çıkan ilk souls oyunlarından biri. Dark Souls 2 ile aynı senede çıktı.

Olumsuz yorumların neredeyse yarısı yıllar sonra atıldı yani belli ki sonradan çıkan souls oyunlar oynanıp ona göre eleştirilmiş oyun.
''Bloodborne oynadıktan sonra hype yapıp bu oyuna başladım ama beklentimi karşılamadı'' tarzında yorumlar var.
İlk souls denemelerinden biri olduğu için biraz haksız eleştiriler olduğunu düşünüyorum çünkü her oyun bir türe mükemmel bir giriş yapamayabilir ve o zamanki döneme göre eleştirilmeli bence. Ha oyun iyi mi kötü mü onun hakkında bir şey diyemem sonuçta ben de henüz oynamadım.

Bu arada adamlar ilk oyuna Reboot atacaklar yani bir nevi eksik buldukları yönleri geliştirip souls dünyasına tamamen baştan bir giriş yapmayı düşünüyorlar herhalde.

Ameliyat oldum, rapor aldım. Boş günlerde elden ring'e başladım. Hedefim çift hançerli bir build yapmak. Tavsiye verecek var mı? Ne kasalım arcane, dex, vigor mu?

Kesin oyna. Lore konusunda sıkıntın olmasın, Martin sağolsun biraz daha açıklayıcı ve net şekilde anlatılıyor. Hdr'ı kaparsan da Ps4'te biraz daha iyi olur, ama kalite düşük oluyor cidden o zaman.

Bloodborne girdim mesela cidden kütük gibi kalıyor eski oyunlar. Umarım Bluebox bir remake yapar, ikinci oyun da gelecekse açık dünya net olmalı.
Lore konusunda daha açıklayıcı olmasına sevindim. Performans için kaliteden taviz vermek gerekebiliyor bazen ya. Ps4 ve Pc var bende ama Pc eskidi artık o yüzden pek güvenemiyorum ona.

Bloodborne oynadığım ilk Souls oyunuydu ve bayılmıştım. Sonrasında Sekiro ardından da DS oyunlarına giriştim. Bloodborne için bir remake net lazım. Hem yeni nesil konsollara hemde Pc'ye gelmeli. 60 fps deneyimleyebilmek iyi olurdu. Daha geniş bir ikinci oyun gelsin isterim bende.

Ameliyat oldum, rapor aldım. Boş günlerde elden ring'e başladım. Hedefim çift hançerli bir build yapmak. Tavsiye verecek var mı? Ne kasalım arcane, dex, vigor mu?
Arcane'ye abanıp bleed build kasabilirsin hançer çok hızlı vuruyor sürekli kanatırsın düşmanları erir canları. Özel bir hançer vardı kimden düşürdüm nereden apardım hatırlamıyorum tam bu builde özel kanla kaplı.

Bloodborne'daki dönen testereyi ER'ye koymuşlar. Nefsim çok zorlanıyor. Bir anda her şeyi hiç edip ölümüne l2'ye basılı tutarak döndüre döndüre oyunun içinden geçme faslına geçebilirim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 31)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık