Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Souls oyunlarının tamamını oynayayım diyorum, hangisinden başlayıp devam edeyim, bilen bi arkadaş ufak bi sıralama yaparsa mutlu olurum.

Souls oyunlarının tamamını oynayayım diyorum, hangisinden başlayıp devam edeyim, bilen bi arkadaş ufak bi sıralama yaparsa mutlu olurum.
Elden ring yeni souls oyuncuları için güzel bi oyun. Ölünce boss’a kadar uzun süre tekrar koşmuyorsun, zorlanırsan ruh çağırabiliyorsun, illa takıldığın yeri yapmak zorunda değilsin bırakıp başka yerde kasıp dönebilirsin. Ve build’ler de güçlü oluyor.

Elden ring, bloodborne ve sekiro’yu sırayla oyna derim ben. Türü harbiden sevip yenisini aratırlarsa diğerlerine bakmanı öneririm.

Demon souls ve dark souls serisi oynayış açısından biraz çağın gerisinde hissettirdiği için türden soğutabilirler. Veya onları oynarken türe doyarsın en güzellerinin tadını çıkaramazsın. Ama eğer tamamını oynamakta kararlıysan o zaman:
1-demon souls
2-dark souls 1
3-dark souls 2 (çoğu kişi beğenmemiş ben de denemedim)
4-dark souls 3
5-Bloodborne
6-Elden ring
7-sekiro

Sırasıyla gidebilirsin. Sekiro ve elden ring’in yerini değiştirsen de olur. Yeni oyun bi öncekini aratmasın diye böyle sıraladım.

bloodborne oynayın ilk soulslardan farklı sayılır tema olarak sonra ds1den başlayıp ds3 sekiro elden ring tabi ds2 geçebilirsiniz berbat oyun

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 3, Ziyaretçi: 50)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık