Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Onlıne Soccer Menajer)

Hangi Ligi Oynayalım ?

• Kullanılan toplam oy
    18
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olum gelişmiyor ki 30 üstü. Hep yaşlı doldu takım. :/
Başka satmayı düşündüğün adam var mı söyle?
Çoluk çocuk gelişiyor satmam. Zaten takımda bir tek o ikisi fazlalık, diğerleri ligin sonunu görecek kahramanlar:p

Adamlar yaşlı ama verdiğim fiyata başka bulamazsın:artiz: Ucuza al yüksek fiyata listeye koy satılana kadar oynat. Deportivolular türkmüş diye söylüyorum bu gizli teknikleri.

Çoluk çocuk gelişiyor satmam. Zaten takımda bir tek o ikisi fazlalık, diğerleri ligin sonunu görecek kahramanlar:p

Adamlar yaşlı ama verdiğim fiyata başka bulamazsın:artiz: Ucuza al yüksek fiyata listeye koy satılana kadar oynat. Deportivolular türkmüş diye söylüyorum bu gizli teknikleri.
Gaitan yaşlı satsana bana onu çok istiyorum o adamı :)

7 tane orta sahan var gidip en yaşlısını veriyon, birini ver işte takım yaşlılar ordusu oldu zaten. Oyuncular satılmıyor zaten bu sezon.
Hayır kurumu mu işletiyorum ben:artiz: En gencini niye vereyim:artiz: İhtiyacım olmayanı veriyorum crocoboya. Kötü mü dedeler ile başarılı olmayı dene bu seferde:p

Hayır kurumu mu işletiyorum ben:artiz: En gencini niye vereyim:artiz: İhtiyacım olmayanı veriyorum crocoboya. Kötü mü dedeler ile başarılı olmayı dene bu seferde:p
Sanki bedavaya veriyor lafa bak hayır kurumu muymuş. Artiz. :)

Olum gelişmiyorla önce ki sezon olsa alıp satarım ama futbolcuda satılmıyor bu sezon piyasa durgun.
Neyse zaten bu hafta aldım adam diğer haftaya bir dönelim. Torrese istek atabilirim ama 3 forvetin var sistem izin vermeyebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık