Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Online Soccer Menajer) Korsanfan Ligi

Hangi Ligi Oynayalım ?

• İspanya Ligi (20Takım)

Kullanılan: 0 0.0%
  • Almanya Ligi (18Takım)

• Türkiye Ligi (18Takım)

• Belçika Ligi (18Takım)

• Polonya Ligi (16 Takım)

• Ukrayna Ligi (16 Takım)

• Portekiz Ligi (16 Takım)

• PTT 1. Lig (18 Takım)

• Kullanılan toplam oy
    15
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Senin 1.5 Katına sattığın iki elamanın fiyatı Carpi ve Frosinonenin kadro kalitesi kadar var. Tabi burada hernekadar atıp tutsamda içimden bir ses oyunun dengelediğini düşünüyor. Zira B.Leverkusende alt hesapta oynarken Listeye koyduğum elemanın 15 gün boyunca satılmadığını bilirim. Bayern Munih'den bile güçlüydü kadrom belkide gerçekten diğer takımlara nazaran oyun dengeliyodur transfer listesini.
Yapsın oyun zaten bir şey. Dediğin gibi tek sattığı adamdan aldığı parayı ben 10 adam satıp alamadım. :/

Oyun dengesinden değil şöyle düşün senin düşük katiteli sattığın adamları diğer düşük liglerden topluyorlar. 65-75 arası adamlar çekirdek gibi satılıyor ama aynı şekilde oradaki takımlar gelip 20-25 M oyuncuya veremiyor eğer verirse 1 oyuncu alabiliyor bunun yerine 70-80 arası 3-4 tane genç futbolcu alıp ortalama ve eşit bir kadro kuruyorlar bu da ligin genelinde daha başarılı bir takım çıkarmış oluyor ;)
Yani diyosun ki benim 3-4M ' ye sattığım oyuncuları başka liglerde bizim gibi insanlar satın alıyor öyle mi ? yoksa benmi yanlış anladım.

Yani diyosun ki benim 3-4M ' ye sattığım oyuncuları başka liglerde bizim gibi insanlar satın alıyor öyle mi ? yoksa benmi yanlış anladım.
Çoğu zaman bilgisayar alıyor diye zannettiğin futbolcuları başka liglerden alıyorlar evet :)
Hiç Amerika,Çin,Tayland, Arjantin gibi liglerde oynadın mı bu liglerde 75-80 lik adam Messi değeri görüyor hele de bilet kullanıcısı yoksa :)

Benim bildiğim hepsi bilgisayar. Zaten satılma saatlerinden belli.
Yok değil. Hatta ben bir defasında farklı hesaplarda listeye koyduğum adam diğer hesaımdan almıştım :)
Dediğin gibi bilgisayarda alıyor fakat başka liglerin listelerinde de gözüküyor.

Kevin De Bruyne'yi getiriyorum haberiniz olsun :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
il grande torino. Bu sefer büyük hissediyorum. Milan ile Sassulo hocaları nerede yav:eek: Devam eden ligleri falan mı var?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık