Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Online Soccer Menajer) Korsanfan Ligi

Hangi Ligi Oynayalım ?

• İspanya Ligi (20Takım)

Kullanılan: 0 0.0%
  • Almanya Ligi (18Takım)

• Türkiye Ligi (18Takım)

• Belçika Ligi (18Takım)

• Polonya Ligi (16 Takım)

• Ukrayna Ligi (16 Takım)

• Portekiz Ligi (16 Takım)

• PTT 1. Lig (18 Takım)

• Kullanılan toplam oy
    15
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok ya seçilmedi ama gir çık yapınca düzeldi. İstek atarsan, şu işi halledelim. Üzerimde kötü bir algı olmasını istemem.
Önemli değil oyun sonuçta :) Olan paramla istek gönderdim 100B felan eksik sanırım eğer kabul etmezsen benim için sıkıntı olmaz ilerleyen vakitlerde oyuncu satılıncada istek gönderebilirim.

Amavi için avcı gönderilmiştir arkadaşlar yarın tur sonu gelecek dokunmazsanız sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben sana ne anlaşmalar teklif ediyorum, sen 100B eksik diyorsun.:D Teşekkürler.
3-4 Oyuncu ve bir miktar para teklifini bu oyunda gerçekleştirme imkanı yok. 3-4 Oyuncu verebilmen için önce benim yeterli param olması lazım ki alayım. Ben aldıktan sonra bir oyuncumu almalısın ki para gelsin. Uğraştırır yani pek sıkıcı olur düz hesap böylesi daha iyi :) Bu arada sana getirdiğim kaleci oyunun en iyi kalecisi.
Neuer var 93 Performans ile fakat gelişime kapalı 30 Yaşında. Courtois Napolide oynarken 115 ' i bulmuştu. Piyasa değeride +100£ felandı galiba :D Carpi ve Frosinonenin kadro değerinin toplamının iki katı :flaugh::flaugh:

3-4 Oyuncu ve bir miktar para teklifini bu oyunda gerçekleştirme imkanı yok. 3-4 Oyuncu verebilmen için önce benim yeterli param olması lazım ki alayım. Ben aldıktan sonra bir oyuncumu almalısın ki para gelsin. Uğraştırır yani pek sıkıcı olur düz hesap böylesi daha iyi :) Bu arada sana getirdiğim kaleci oyunun en iyi kalecisi.
Neuer var 93 Performans ile fakat gelişime kapalı 30 Yaşında. Courtois Napolide oynarken 115 ' i bulmuştu. Piyasa değeride +100£ felandı galiba :D Carpi ve Frosinonenin kadro değerinin toplamının iki katı :flaugh::flaugh:
Hocam bana defansta getirebilir misin? Kaleciyi geliştirmeye bastım zaten, takım da bir forvet arkası bir orta saha ortası ve birde defans eksik kaldı. Senin adamı geliştirmiştim ben, kıymetimi bil.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık