Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Online Soccer Menajer) Korsanfan Ligi

Hangi Ligi Oynayalım ?

• İspanya Ligi (20Takım)

Kullanılan: 0 0.0%
  • Almanya Ligi (18Takım)

• Türkiye Ligi (18Takım)

• Belçika Ligi (18Takım)

• Polonya Ligi (16 Takım)

• Ukrayna Ligi (16 Takım)

• Portekiz Ligi (16 Takım)

• PTT 1. Lig (18 Takım)

• Kullanılan toplam oy
    15
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Futbolcu satamıyorum bu nasıl lig ya ?
3 günde 2 futbolcu mu satılır bu nasıl transfer piyasası ?
Lig ile alakası yok takımın başına geçer geçmez listeye koyduğum 4 oyuncuda sabaha kadar satıldı. Galiba birazda takımların gücünden kaynaklanıyor. Benim koyduğum adamlar 4-5M'ydi sen 27'ye koymuşsun oyun bile anlamış senin pahalıya koyup avcıdan çerezleri takıma çekeceğini :D Laporteyle başlamışsın işe :hhh:

@gyjbsch Bugün ki alışverişimiz ilk ve son alışverişimizdi. Normalde güçlü takımlardaki arkadaşlara yardımcı olmuyorum. Ligi dengelemek için güçsüz takımlardaki arkadaşlara yardımcı oluyorum. Bugün ki Napoli - Juventus ve İntere göre güçsüz olduğun için bir istisnaydı. Oyunun en iyi kalecisini sana getirerek yapabileceğim son kıyağı yaptım :a:

Lig ile alakası yok takımın başına geçer geçmez listeye koyduğum 4 oyuncuda sabaha kadar satıldı. Galiba birazda takımların gücünden kaynaklanıyor. Benim koyduğum adamlar 4-5M'ydi sen 27'ye koymuşsun oyun bile anlamış senin pahalıya koyup avcıdan çerezleri takıma çekeceğini :D Laporteyle başlamışsın işe :hhh:
Adamın deri 15-16 M 2 katına bile koymadım 10 M fazlasına koydum 2-2.5 katına adam satan var lig'de bana mı şerefsizlik yapıyor oyun anlamadım bu nedir ya :)
İngiltere liginde 25-30 M ye adam satmıştım daha maçlar başlamadan burada 2 katından azına bile gitmiyor adamlar sattığım adamda Callejon kötü bir adam da değil saçmalık anlamadım.

Adamın deri 15-16 M 2 katına bile koymadım 10 M fazlasına koydum 2-2.5 katına adam satan var lig'de bana mı şerefsizlik yapıyor oyun anlamadım bu nedir ya :)
İngiltere liginde 25-30 M ye adam satmıştım daha maçlar başlamadan burada 2 katından azına bile gitmiyor adamlar sattığım adamda Callejon kötü bir adam da değil saçmalık anlamadım.
İngiltere liginde oynarken WestB. İtalya ligindeki güçsüz takımlara nazaran bu kadar güçsüz değildi. Orada yaptığım transfer çalışmalarında kadro kalitesini 3'e 4'e katladım fakat buradaki güçsüz takımların kadro kalitesi ile bunu yapmak zor. Sen 15-16M'lik adamı 26-27'e satsan misal defanstan onun yerine oyunun en genç ve en iyi defansı Alabayı alabilirsin demek istediğim olay buydu :D 14-15M lik adamlarını teker teker satıp yerine daha genç ve en iyilerini çekme çabasındasın oyunda sana orada dur bakalım diyor resmen önce diğer takımlar biraz gelişsin ne acelen var diyor anlamadın mı hala :hhh::hhh::hhh:

İngiltere liginde oynarken WestB. İtalya ligindeki güçsüz takımlara nazaran bu kadar güçsüz değildi. Orada yaptığım transfer çalışmalarında kadro kalitesini 3'e 4'e katladım fakat buradaki güçsüz takımların kadro kalitesi ile bunu yapmak zor. Sen 15-16M'lik adamı 26-27'e satsan misal defanstan onun yerine oyunun en genç ve en iyi defansı Alabayı alabilirsin demek istediğim olay buydu :D 14-15M lik adamlarını teker teker satıp yerine daha genç ve en iyilerini çekme çabasındasın oyunda sana orada dur bakalım diyor resmen önce diğer takımlar biraz gelişsin ne acelen var diyor anlamadın mı hala :hhh::hhh::hhh:
Dediğin alakasız ama mesela ben çok lig de oynadım 3 alt hesapla oynuyorum Tigre'yi aldım arjantinden hedefi 13.lük her gün 2-3 adam sattım. Aynı şekilde hedefi 1 olan Boca Juniors'da benimle aynı veya daha fazla adam satmıştır. İlk kez böyle oldu niye öyle oldu anlamadım :)

İyi yapmış oyun. Dengeliyor işte.
20 milyon zor kazandım 12 adam satıp herhalde. Haksızlık var.

Al işte mantığa bak adam 2.5 katına satıyor. ben 1.5 katına satamıyorum alakasız işte hedefim 3 görünüyor fakat kadro 5 gibi :)
İlk maçım da Juve ile kim çıkarıyor lan bu fikstürleri kim kim kim kim ?
Senin 1.5 Katına sattığın iki elamanın fiyatı Carpi ve Frosinonenin kadro kalitesi kadar var. Tabi burada hernekadar atıp tutsamda içimden bir ses oyunun dengelediğini düşünüyor. Zira B.Leverkusende alt hesapta oynarken Listeye koyduğum elemanın 15 gün boyunca satılmadığını bilirim. Bayern Munih'den bile güçlüydü kadrom belkide gerçekten diğer takımlara nazaran oyun dengeliyodur transfer listesini.

Senin 1.5 Katına sattığın iki elamanın fiyatı Carpi ve Frosinonenin kadro kalitesi kadar var. Tabi burada hernekadar atıp tutsamda içimden bir ses oyunun dengelediğini düşünüyor. Zira B.Leverkusende alt hesapta oynarken Listeye koyduğum elemanın 15 gün boyunca satılmadığını bilirim. Bayern Munih'den bile güçlüydü kadrom belkide gerçekten diğer takımlara nazaran oyun dengeliyodur transfer listesini.
Oyun dengesinden değil şöyle düşün senin düşük katiteli sattığın adamları diğer düşük liglerden topluyorlar. 65-75 arası adamlar çekirdek gibi satılıyor ama aynı şekilde oradaki takımlar gelip 20-25 M oyuncuya veremiyor eğer verirse 1 oyuncu alabiliyor bunun yerine 70-80 arası 3-4 tane genç futbolcu alıp ortalama ve eşit bir kadro kuruyorlar bu da ligin genelinde daha başarılı bir takım çıkarmış oluyor ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık