Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Onlıne Soccer Menajer) Korsanfan Avrupa Uluslar Kupası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Türkiye 2. ligini de eklersen iyi olur. La oyun vakit mi alıyor da yapma etme.
Ben kseye zorla oyun oynatqmam la gelmeyecem diyorsa ısrar etmiyorum zaten. Adam tatile gidiyorum diğer sezon gelirim dedi. Tamam dedim buraya yazdim 18 tqkimli lige oy verin diye. Sende bırak türkiye ligini ver almanyaya güzel bir sezon oynayalim.

Ben kseye zorla oyun oynatqmam la gelmeyecem diyorsa ısrar etmiyorum zaten. Adam tatile gidiyorum diğer sezon gelirim dedi. Tamam dedim buraya yazdim 18 tqkimli lige oy verin diye. Sende bırak türkiye ligini ver almanyaya güzel bir sezon oynayalim.
Ankete Türkiye 2. ligini istiyorum zaten, varsa amatör kümede olur.

Trolleme sende Selo la.
Önce buyuk ligleri bitirelim demiştik sonra küçük liglere geçeriz.

@Sir Crocodile Gördün mü sans ne dedim Almanyayı en başta ekleyelim oynamayanlar olacak diye.İnadınızdan geçilmiyor valla.

Neyse herkes almanyaya gömülsün bu sezon zevki bir lig olabilir.
Yav adamlar tatile cikacaklar zorla oynatamam ya ben sana dedim zaten az kisi olursak eklerim diye ekkedim de zaten Almanya iyidir oy verin de oynayalim :)

Ne oldu la gokuya büyük strese girmiştir son mactan sonra :D

Dediğim gibi önce buyuk ligleri tamamlayalım.Oynayalım gitsin.
Kurayı nasıl çekeceğimiz hakkında bilgi ver sen.Artık halledelim bu işi Rifoyla.

O dangalakı almayacam bu sezon .:mincika::of:
Lig belli olsun da öyle çekersiniz ancak. Skype; Daredewill ekle, Riful'u da ekle.

Biriniz nickleri 1,2,3 diye karışık dağıtsın.
Diğeride takımları 1,2,3 diye aynı şekilde karışık sıralasın aynı anda gruba atın olsun bitsin işte.

Yav adamlar tatile cikacaklar zorla oynatamam ya ben sana dedim zaten az kisi olursak eklerim diye ekkedim de zaten Almanya iyidir oy verin de oynayalim :)

Ne oldu la gokuya büyük strese girmiştir son mactan sonra :D
Yok an keyfi gayet yerinde yeni sezonada hırslı girecek gibi.Ben bayramdan önce bir siteden gömlek - tişört siparişi verdim hala gelmedi sitteyi ara kargo nerdeymiiş diyom yook babam arasın diyor bende sinirlendim osm ye almamakla tehdit ettim almassan alma lan diyor :D
Seni ben ezecem bu sefer merak etme balın da olmayacak bu sezon :D:mincika:

Lig belli olsun da öyle çekersiniz ancak. Skype; Daredewill ekle, Riful'u da ekle.

Biriniz nickleri 1,2,3 diye karışık dağıtsın.
Diğeride takımları 1,2,3 diye aynı şekilde karışık sıralasın aynı anda gruba atın olsun bitsin işte.
PC de skype bile kurulu değil la.:D kullanmayalı kaç sene olmuş.
Tamam öyle yaparız @Riful gel buraya halledek.

Yok an keyfi gayet yerinde yeni sezonada hırslı girecek gibi.Ben bayramdan önce bir siteden gömlek - tişört siparişi verdim hala gelmedi sitteyi ara kargo nerdeymiiş diyom yook babam arasın diyor bende sinirlendim osm ye almamakla tehdit ettim almassan alma lan diyor :D
Seni ben ezecem bu sefer merak etme balın da olmayacak bu sezon :D:mincika:

PC de skype bile kurulu değil la.:D kullanmayalı kaç sene olmuş.
Tamam öyle yaparız @Riful gel buraya halledek.
Face'den, forumdan nereden yaparsanız artık. Ama daha lig belli değil kim oynuyor onlar belli değil.:D

Bana bir güzellik yapın işte, zaten söylememe gerek yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık