Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Online Soccer Menager) Korsan Fan Ligi için davet !

KorsanFanLigi

• İngiltere Ligi

• İspanya Ligi

• İtalya Ligi

• Almanya Ligi

• Fransa Ligi

• Türkiye Ligi

• Brezilya Ligi

• ABD Ligi

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayır siz Avrupa ulusalda Croco-boycuka averajla geçildiniz.:D Hemde onca şike yapmana rağmen Selocan.:artiz:
Zaaten tek şampiliği buydu @Sir Crocodile nin:D
Herta berlin ile kupayı aldım.
Tottenham ile kupayı aldım.
Napoli ile kupayı aldım.
Hollanda ile şampiyon olmuştum.

Ama cidden itiraf edin bu lig de bana çok oynanıyor. Hele Napoli sezonunu unutamam bir insan 25 tane falan özel antreman yer mi arkadaş. Herkes bana özel kullandı ikişer defa kullanmayanı dost ilan ediyordum o sezon. Yine de kupada finalde falan 5-6 atmıştım.

Bir şey soracağım antrenman kampını kapatayım mı lan çok haksızlık oluyor bazı takımlar çok fazla kamp yiyor bazıları yemeden aradan sıyrılıyor son oynadığımız nostalji liginde kadro değeri en yüksek takım benim ingiltereydi tam 11 kamp yemiştim arkadaş sonra gel şampiyon ol takımı geliştirmeye korkuyor insan hadi cevap verin bakalım o_O

Bence kalsın. Sonuçta herkes zirveye oynayan takımları alamıyor. Onların da bi şansı olması gerek. Kupayı önemseyen birinin de işine yarar epey.

Bence kalsın. Sonuçta herkes zirveye oynayan takımları alamıyor. Onların da bi şansı olması gerek. Kupayı önemseyen birinin de işine yarar epey.
Birkaç kişiden daha ret gelirse kurarım hemen ama yandaş bulursam bu konuyu biraz tartışırız ayrıca küçük takımlar daha çabuk gelişiyor yahu bak Burnley'i düzenli antrenman ve transferle ne hale getirdim :sapkali:

Bir şey soracağım antrenman kampını kapatayım mı lan çok haksızlık oluyor bazı takımlar çok fazla kamp yiyor bazıları yemeden aradan sıyrılıyor son oynadığımız nostalji liginde kadro değeri en yüksek takım benim ingiltereydi tam 11 kamp yemiştim arkadaş sonra gel şampiyon ol takımı geliştirmeye korkuyor insan hadi cevap verin bakalım o_O
Kalsın.

Birkaç kişiden daha ret gelirse kurarım hemen ama yandaş bulursam bu konuyu biraz tartışırız ayrıca küçük takımlar daha çabuk gelişiyor yahu bak Burnley'i düzenli antrenman ve transferle ne hale getirdim :sapkali:

Sen yapıyorsun da herkes yapamaz işte. :D Antrenmana koyacağın oyuncu sayısı her mevkide 1-2 taneyle kalıyor. Sürekli transfer kovalamak lazım. Güçlü takımların belli bi riski göze alması lazım bence. Küçük takımlar güçlenirse onlar da kamp yer, herkes için aynı.

Benim ligde şampiyon olmam çok zor, o yüzden kupada büyük takımlarla onlara karşı kullanmayı düşünüyorum açıkçası. En azından orada şansımı zorlayayım. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık