Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM Korsanfan Bundesliga Full

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet gençler güzel bir lig oldu çekişmeli geçti bayağı keyifliydi :alkis: elimden geleni yaptım bu lig için baya jeton da harcadım fakat şampiyon olamadım keşke bu kadar jeton harcamasaydım (transferler kamplar dostluk maçları falan 500-600 jeton yaklaşık) ama neyse :artiz: buradan kazandığım tecrübeler ile önümüzdeki lig şampiyonum :p

Şampiyon olan ve kupayı alan arkadaşları tebrik ederim. Umarım eğlenmişsinizdir. Bu benim ilk adamakıllı OSM sezonumdu. Hedefimi gerçekleştirmek yetti. Takım basit maçlarda satmasaydı belki de şansa şampiyon olurduk :D Başka sezonlarda tekrardan oynarız umarım :D

Şampiyon olan ve kupayı alan arkadaşları tebrik ederim. Umarım eğlenmişsinizdir. Bu benim ilk adamakıllı OSM sezonumdu. Hedefimi gerçekleştirmek yetti. Takım basit maçlarda satmasaydı belki de şansa şampiyon olurduk :D Başka sezonlarda tekrardan oynarız umarım :D
Evet güzel oynadın senin gibi takımıyla ilgilenen kullanıcılar devamlı katılsın isterim ben rakibin ne kadar iyiyse oyun o kadar zevkli oluyor :D

Oyuna ara verelim az, tabi istiyorsanız siz devam edebilirsiniz.

@Will of D. Goku'yu şampi yaptım yine, ona öyle söyle.
Ara verebiliriz bence de 1 ay falan uygundur mesela. Biraz jeton biriktirmiş oluruz hem :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık