Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Orta Dünya Genel Başlığı

Tolkien’in oğlu Christopher Tolkien, yıllardır üzerinde çalıştığı yeni Lord of the Rings kitabını tamamlamış. Böyle haber okudum nedir bilen varmı ?

5 sezonluk onay almış film kalitesinde dizi oluçakmış. Bütçe de hayvan gibiymiş.

Hobbit felaketinden sonra umarım Peter jackson çektirmezler.

İlk sezon Aragorn'un gençlik yıllarını anlatması bekleniyor.

Tamam işte Aragorn Yüzüklerin efendisinde 87 yaşındaydı. Hobbit'in hemen sonrası 16-17 yaşındaki henüz kendi soyunu ögrenmemiş toy halini işliçekler yüksek ihtimal.
O dönem hakkında bilgi yok diye biliyorum ben.Sadece diğer kitaplarda bahsedilmiş 3 5 bilgi dışında. @Smoker bilgin var mı bu konuda.Hobbit ve lotr kitapları arasını anlatan bir kitap yazı vesaire var mı ?

O dönem hakkında bilgi yok diye biliyorum ben.Sadece diğer kitaplarda bahsedilmiş 3 5 bilgi dışında. @Smoker bilgin var mı bu konuda.Hobbit ve lotr kitapları arasını anlatan bir kitap yazı vesaire var mı ?
Kolgezer filan öyle bişey diyolar Aragorn'a akıncıların lideri 20'li yaşlarından sonra sağa sola savaşmaya gidiyo. Mesela Umber korsanlarına karşı zafer elde ediyo ilk o zamanlar adından bahsediliyo. Bu kalıplar üzerine kendi seneryolarına yazarlar. Arwen, Aragorn aşkını da ilk zamanlarına değinirler.

Burning legion paketin de gördük, illidan guldanin kafasini parcaladi bildigin.

En guclu Old God hangisi wow evreninde? (biraz wow dunyasina girdik ama cevaplamayak istemeyen suna cevap versin, dunyanin civisi cikmismidir ?)
Orda Guldan zayıf düşmüştü sanki Illidan normal bir savaşta diri bir Guldan’ı Avlayabilir mi ?
Sonuçta kendisi Demon Hunter olsa bile Guldan güçlü bir Warlock .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık