Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Orta Dünya Genel Başlığı

Ne medeniyeti canım? Adam binlerce kişinin ölmesine sebep olan şeyi yok etmedi. Medeniyet'in bittiği nokta.

Şaka maka tek açıklaması bu mu? :D
Buna bulabileceğim ciddi iki açıklama: Bu evrendeki düzgün, vicdanlı yaratıklar hak, hukuk onem veriyorlar. Bir de yüzüğün yarattığı kaosun yok etme dürtüsüyle daha büyük sorunlara sebep olabileceği düşüncesi hakim. Isildur bu ayrıca, Numenor soyu, boru değil.
Bilemedim, elfler bana çok asil ve bayık geliyor zaten. :D

Buna bulabileceğim ciddi iki açıklama: Bu evrendeki düzgün, vicdanlı yaratıklar hak, hukuk onem veriyorlar. Bir de yüzüğün yarattığı kaosun yok etme dürtüsüyle daha büyük sorunlara sebep olabileceği düşüncesi hakim. Isildur bu ayrıca, Numenor soyu, boru değil.
Bilemedim, elfler bana çok asil ve bayık geliyor zaten. :D
Elrond zeki bir adam gibi duruyordu. Numenor soyu felan pek bilmiyorum ama Elrond'un da boru olmadığını biliyorum? :D

Elrond zeki bir adam gibi duruyordu. Numenor soyu felan pek bilmiyorum ama Elrond'un da boru olmadığını biliyorum? :D
Siz zaten filmden mi yürüyordunuz hacı.?Hollywood klişeler yumağı hayli fazla kritik noktalarda. Numenor tanrılar tarafından kutsanmış, uzun bir ömür bahsedilmiş önemli bir insan ırkı . Elrond'un soy da karışık. Zekanın ötesinde durumlar var zaten. Elfler kendi soyunu katledip, orta dünyaya sürülmüş, bunun yükü miras onlara. Baya karışık durumlar... Ona bakarsan, Gandalf çok önceden şüpheleniyor Bilbo'nun yüzüğünden. Biraz geç harekete geçiyor. Ki filmdeki kadar geç harekete geçmiyor. Yüzüğü rıza dışı taşıyıcısından almak doğru bir sey değil vesselam.

Elrond, isildurun ağzına vurması gerekiyordu bence isildurun "yüzük benim" diye kafa gittiği sahnede. Daha dünkü bebe atasının atasının kardeşine bir yüzük için artislik yapıyor.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık