Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Onur Ayı

Onlar bi yerden sonra patlar normal değil bunlar
Kök hücre yöntemiyle 7 yavru fare elde ettiklerini söyleyen uzmanlar, şimdiye dek yavruların sağlıklı ve uzun ömürlü göründüklerini kaydetti denmiş.
Dediğimi tamamen insanlık tarihi için diyorum şu anı düşünme. Bundan 200 sene öncesini düşün o zaman. Dediğim gibi herkes eşcinsel olsaydı insanlık 50 yılda yok olurdu. 200 sene önce normal değil ama şimdi bilimle üreyebiliyoruz diye normal mi oluyor ?
Evet normal oluyor. Bu da insan evriminin bir parçası. Sadece doğal değil yapay.

Dediğimi tamamen insanlık tarihi için diyorum şu anı düşünme. Bundan 200 sene öncesini düşün o zaman. Dediğim gibi herkes eşcinsel olsaydı insanlık 50 yılda yok olurdu. 200 sene önce normal değil ama şimdi bilimle üreyebiliyoruz diye normal mi oluyor ?
Herkes niye eşcinsel oluyor?

bana ne insanların kimden etkilendiğinden, kimle birlikte olduğundan ya bana mı kaldı bu?
herkesin kendi hayatı. sizi etkilemediği, topluma zarar vermediği sürece susun. yetişkin 2 bireyin kendi istekleri doğrultusunda yaşadığı ya da hissettiği şeylerin benle alakası ne?

Kök hücre yöntemiyle 7 yavru fare elde ettiklerini söyleyen uzmanlar, şimdiye dek yavruların sağlıklı ve uzun ömürlü göründüklerini kaydetti denmiş.

Evet normal oluyor. Bu da insan evriminin bir parçası. Sadece doğal değil yapay.
Tüm insanlık tarihinden bahsediyorum. 200 sene önce normal değil ama şimdi normal anladım usta.
Aynen 50 yıl içinde insanlık doğal bir şekilde yeni bir üreme yöntemi geliştirecek.

Hadi dediğin gibi artan lgbt akımı yüzünden çoğunluk eşcinsel olsun, bunun sana ne zararı var?
Ben bir hetero olarak bunun olmasından rahatsızlık duymam, payıma daha fazla kadın düşeceği için sevinirim bile.
İnsanlığın yok olması gibi bir olay mümkün değil ayrıca, kılıf uydurma boşuna. Eşcinsellerden nefret ediyorum de geç. Bu kadar zor olmamalı.

İlginç... Tartışan her iki taraf birbirlerini anlamak istemiyor gibi görünüyor.
Bu konuda birbirlerini anlamaları pek önemli değil bence. "LGBT bir hastalıktır." gibi bir cümle iddia ediliyorsa, bir şey iddia eden kişiler iddialarını ispatlamakla yükümlüdür. İspatlamaya çalışılmayıp, üstüne üstlük üste çıkmaya çalışılıyorsa bu kişiler neden anlama zahmetine girilsin?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık