Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Onur Ayı

Sana hak veriyorum zaten, taaa bu tartışmaların en başında bi sevgili bir de öğrenci konusu üzerinden örnek verecektim forumdaki kitlenin mantığı yetmez diye sadece sevgili üstünden örnek verdim. Yazsaydım yazacağım şey şu olacaktı "yıllarca sıralarda dirsek çürüten ve emeğinin karşılığını alamayan öğrenciler çıkıp yürüyüş yapmaya ne zaman başlar". Yazdığın çoğu şey için bir şey yaptım gönlün rahat olabilir lakin ben çok zengin bir iş adamı değilim, maalesef gücüm o kadar yetmiyor elimden geldiğince yardım ediyorum ve çevremi de yardıma teşvik ediyorum. İkimiz aynı şeyi düşünüyoruz fakat kendimizi yanlış ifade ediyoruz sanırım
İşte varmak istediğim nokta sen değil toplum bunları düşünmüyorken toplumun kendisini neden düşünelim. Hani eş dost arkadas aile bunu anlarım. Ama banane toplumdan cidden. Zor durumda olana tabi el uzatılır insaniyet olarak. Ama toplumun yapısı şöyle böyle çok umurumda değil açıkçası isterse yüzde 90 gay olsun toplum ne olacak. Ne güzel işte hetoralara daha fazla kadın düşer kişi başı:D .

Hatta toplum şuan daha çok bozuluyor eşcinsel dürtülerini gizli yaşadığı için. Aileler yok oluyor. Fake evlilikler oluyor. Aldatmalar oluyor. Psikolojik sorunlar oluyor bilmemne.

Saldirdigim toplum benim aslında o toplum olma fikrini oluşturan dikta. İnsanın alması ile vermesinin dengede olmasi lazim. Fakat sadece topluma ver aşılanıyor insanlara. Evet topluma verdik çalıştık didindik ne oldu.

Arkadaş çevren ve ailen senin cinsel yönelimini biliyorken sorunsuz hayatına devam edebilmek, sevgilinle aranızdaki ilişkiyi saklamaya çalışmamak, akıl hastası muamelesi görmemek.

Bunlar hala çok görülüyor. Kendini hoş görülü diye tanıtan, bunlara saygı duyduğunu idda eden şahıs bile “Kilitli kapı arkasında ne yaparsanız yapın yeter ki ben görmeyeyim, duymayayım” diyor. Sonra da utanmadan “daha ne isteniyor” diye sorabiliyorsunuz.

10 yıldan uzun süredir bu forumdayım ve bir anda forumdaki tanımadığım kişiler tarafından önemsiz, değersiz, mantıklı düşünemeyen, dikkat çekmeye çalışan ilgi meraklısı bir çığırtkan olduğum iddia ediliyor ve körlemesine savunuluyor. Güzel hikayeymiş.
Hayda eşcinsel bireyleri savunduk diye heteroluğumuz da gitti neyse sağlık olsun.
Boş verin. Kim neyi iddia ediyorsa söylesin. Ben düşüncelerinizi beğendim.

Müşteşar sakinleşmen için kedi konusuna yolluyorum seni.

Forumdaki LGBTli arkadaş sayısı bir hayli fazlaymış, sizlerden özür dilerim arkadaşlar kusura bakmayın, umarım haklarınızı en güzel şekilde savunursunuz lakin ben hala daha yanlış yolda olduğunuzu düşünüyorum. Devletin polisine, güvenlik birimlerine laf atarak, kışkırtarak, kendinizi farklı ve ayrıcalıklı biri gibi göstererek bu iş çözülmez, halkın nefretini üzerinize toplarsınız. İnsanlar haksız yere veya canice öldürülmemeli, bu olaylarda öldürülen kişilerin katledilmesini doğru bulmuyorum, siz bulduğumu düşünüyorsunuz sanırım sağlık olsun. Hayatınızda başarılar dilerim, kalbinizi kırdıysam hakkınızı helal edin, etmezseniz de canınız sağ olsun, benim hakkım helaldir size.

Bu yorumu yazma sebebim daha fazla tartışmak istemem çünkü sizlerle tartıştıkça benim "LGBTli kişiler ölsün, onların hiçbir hakkı yok" kafasında biri olduğumu düşüneceksiniz, ben sadece yapılan eylemlerin yanlış olduğunu söylemek istedim. Bu yorumumdan sonra rica ederim beni kışkırtmayın ama bazıları "korktu kaçtı" kafasında olacaktır, her neyse selametle 🙋‍♂️
Konuyu kapatmak istediğin için bu mesaja dönmeyebilirsin, ben yine de senin gibi düşünen başka insanların da forumda olduğunu bildiğimden yazdığın bazı şeyleri yanıtlayacağım.

Öncelikle, LGBT birey azdır bu konuda, her savunan bu topluluğa ait olduğu için savunmuyor.

Gelelim, diğer bir meseleye: Şeriat talep eden, kendilerinden olmayan insanların kafalarının kesilmesi özgürlüğü için yanıp tutuşan ve bunun için bir yürüyüş düzenleyen gericilerin sözde protesto, aslen boy gösterisine en ufak bir müdahalede bulunmayıp bilakis onlara güvence sağlayan emniyet güçleri, başka bir zaman gerek kadın hakları, gerek LGBT hakları için yürüyüşler düzenlendiğinde sert bir şekilde müdahale ediyorsa; bu insanların polise karşı slogan atması kadar doğal bir şey yok. Sıkıntı kendilerini ibne olarak çağırmalarıysa, oradaki hicvi görmek zor olmamalı. Kelimenin ne denli demonize edildiği belli, benimsenmesi muhafazakârları üzer tabii. İnsanları rencide etmeleri için başka bir kelime bulmaları gerekecek. Burada bir kışkırtma yapılıyorsa bunu yapanlar bu bireyler değil, "ibne" diyerek kışkırtmaya çalışan muhafazakârlardır. Bu sloganlar dışında polise saldırı gibi münferit örnekler olduysa, bunların genellenmemesi gerektiğini söylememe gerek yoktur herhâlde. BLM yürüyüşlerinde dükkânlar yağmalandı diye siyahi insanlara terörist muamelesi yapmıyoruz.

Sana bu insanların ölmesini doğru buluyorsun demedik, böyle olaylar ülkemizde çok sık oluyor ve sen bu insanların görünürlük mücadelesine engel olmaya çalışarak bu canilere destekte bulunuyorsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık