Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

#ONEPIECE1000LOGS Etkinlikleri

1000. Bölümde Ne Olacak?

• Hiçbir şey olmayacak.

Kullanılan: 96 39.2%
  • Önemli bir şey olacak.

Kullanılan: 127 51.8%
  • Fikrim yok.

Kullanılan: 22 9.0%

• Kullanılan toplam oy
    245
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 5781

Vay be...Seri şaka maka 1000 bölüm oldu olacak.İleride bitince çok arayacağız bugünleri , her perşembe internete sevinçle girme sebebim yok olacak bir anda.Seri bittikten bir hafta sonra eminim ki bölüm çıkacak diye alışkanlıktan bakarım internete araştırırım spoiler gelmiş mi diye

Vay be...Seri şaka maka 1000 bölüm oldu olacak.İleride bitince çok arayacağız bugünleri , her perşembe internete sevinçle girme sebebim yok olacak bir anda.Seri bittikten bir hafta sonra eminim ki bölüm çıkacak diye alışkanlıktan bakarım internete araştırırım spoiler gelmiş mi diye
hala naruto okuyan @insanlar var... yani sen de op geri açıp açıp okuyacaksındır. bence site de direk kapanmaz, çünkü seri bittikten sonra dengeleri tartışmak daha yerinde olur. keza gücünü görmeden vs konusu bile açılmıyor, mantık buysa seri bitince tak diye sitenin kapanması ve ateşimizin soğuması zor.

Üye silindi 5781

One Piece bittiğinde büyük ihtimalle ağlarım ben. Hayatımın çok büyük bir kısmında yer edindi valla.
Ben kendimi hazırlıyorum One Piece'in sonuna mental olarak.Sen benden daha eskisin , ben 2015-2016 gibi güncele geldim.Yaklaşık 5-6 yıldır sıkı takip ediyorum ama One Piece'i bilmem 13 sene öncesine uzanıyor.Böyle bir baş yapıt bitince ben de yüksek ihtimal ağlarım.Hani evimde bulunan bir başka kişi gibi şu an One Piece.

Oda seri 5 senede bitecek dediği halde, kendini çoğu sefer yalanladığı için 5 seneden daha uzun sürede bitecektir seri. Bitmekten çok,daha uzun süre devam edeceği bilindiği için sevinmek daha mantıklı.

Bu arada daha uzun olmasını istiyorsanız sövmeyi bırakınız siluet çizip seriyi uzatsın.

hala naruto okuyan @insanlar var... yani sen de op geri açıp açıp okuyacaksındır. bence site de direk kapanmaz, çünkü seri bittikten sonra dengeleri tartışmak daha yerinde olur. keza gücünü görmeden vs konusu bile açılmıyor, mantık buysa seri bitince tak diye sitenin kapanması ve ateşimizin soğuması zor.
Naruto o kadar şeye rağmen 2. turu hak eden bir seri. Beğenmeyen yallax fairy tail pardon black clover demem gerekiyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık