Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One-Punch Man (Murata)

Tatsumi Oga

Forumdaki arkadaşlardan gördüğüme göre değiştiriyormuş ve çizimleri de daha iyi. One kinler rezalet :)
bunun sebebi one'ın sadece seriyi ana hikaye olarak çıkartması. murata'nın biraz değiştirmesinin ve eklemesinin sebebi de one'ın çok az bölüm çıkartması olduğunu düşünüyorum. animesi yakında mangaya yetişecek. o zaman ne olcak çok merak ediyorum. sezon sezon da çıkabilir animesi ya da bolca filler göreceğiz gibi. fillerı bile güzel olur bunun ya

Abi mangada 48.bölüme kadar okudum neyse gayet güzel zevkli de anlamadığım iki şey var bu Tank Toplardan kaç tane var grup mu bunlar ne ? Bir de bu lisansız sürücü hiç ölmüyor. Kral dayak yiyiyor ölmüyor. :D

Abi mangada 48.bölüme kadar okudum neyse gayet güzel zevkli de anlamadığım iki şey var bu Tank Toplardan kaç tane var grup mu bunlar ne ? Bir de bu lisansız sürücü hiç ölmüyor. Kral dayak yiyiyor ölmüyor. :D
Evet topluluk bunlar. Fanilalı ailesi.:) Liderleri de Tank Top Master. 12 tane falan üyesi olması lazım.

bunun sebebi one'ın sadece seriyi ana hikaye olarak çıkartması. murata'nın biraz değiştirmesinin ve eklemesinin sebebi de one'ın çok az bölüm çıkartması olduğunu düşünüyorum. animesi yakında mangaya yetişecek. o zaman ne olcak çok merak ediyorum. sezon sezon da çıkabilir animesi ya da bolca filler göreceğiz gibi. fillerı bile güzel olur bunun ya
Murata orjinalin yarısında bile değil. Yetişme ihtimali yok yani ana hikayeye.

Yeni bölüm gelmiş. Kralın bile kız arkadaşı varmış vay arkadaş.:( Bisikletçi yine dayak yemek için devriye gezecekmiş.:D Tatsumaki de biraz tsundarelik var gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık