Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] One-Punch Man (Anime)

Unknown

Ha ha ha tüm beklediğim sahneler bu bölümdeydi nerdeyse. Genos'un atarı arkadan Saitama'nın destekleyişi. :hhh: 2. sezon gerçekten de beklenilesi. :/

Sanırım Boros, Saitama'yı yenme ihtimalinin olmadığını söylüyor ölmeden önce. Nasıl bir hayvansa artık bizim Pelerinli Kel.

kao.one

Açılış müziği ile dövüşmeleri olaya ayrı bir heyecan katmış. Saitamanın sıralı yumruklarından sonra Boros'un paramparça olup birleşmesi de çok güzel olmuş. Birde Saitamanın attığı ciddi yumruk görünenden daha güçlü aslında Boros'un yaptığı saldırı gezegenin yüzeyini yok edecek bir saldırıydı ve Saitama bunu geri püskürtüp üstüne yaptığı saldırı Dünyanın öteki ucuna kadar gitti.
Saitamanın birde gerçek ciddi saldırısı var oda big bang a eşit bir güç oluşturuyor. Mangada da yok bu olay yazarın kendisi söylediği için buraya yazdım

Açılış müziği ile dövüşmeleri olaya ayrı bir heyecan katmış. Saitamanın sıralı yumruklarından sonra Boros'un paramparça olup birleşmesi de çok güzel olmuş. Birde Saitamanın attığı ciddi yumruk görünenden daha güçlü aslında Boros'un yaptığı saldırı gezegenin yüzeyini yok edecek bir saldırıydı ve Saitama bunu geri püskürtüp üstüne yaptığı saldırı Dünyanın öteki ucuna kadar gitti.
Saitamanın birde gerçek ciddi saldırısı var oda big bang a eşit bir güç oluşturuyor. Mangada da yok bu olay yazarın kendisi söylediği için buraya yazdım
O yumruk yüzünden kim bilir kaç kuş öldü, kaç uçak türbülansa girip düştü :( Atmosferik hareketin yönünü de değiştirirse eyvah ki ne eyvah :(

O dediğin olay röportajlardan kaldırılmış, röportajları derleyen kişi bunu söyleyenin kaynak belirtmediğini söylemiş.

Fİnal muhteşemdi.
Mangasını okumadım ama animeden şu söz hep aklımda kalacak ''Sanki içinde bi tanrı ikamet ediyor'' :alkis:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık