Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] One-Punch Man (Anime)

bir adamın en güçlü olması insanı bu kadar mutsuz eder la :D
allahtan ilk defa üçbeş yumruk attı sevindi bizde sevindik güzel bölümdü devamı gelir umarım :D

Bölümün sonundaki laf çok iyiydi.Kehanetlere güven olmuyormuş diyor hahaha. :D

Kasırga bizimkini de Genos gibi hareket ettirmeye çalışacak diye bekledim ama olmadı.Dumur olmasını görmek isterdim. :D

Sonuç olarak anime kendini izlettirmesi bakımından son zamanlardaki en iyi seriydi.Bir 100 bölüm olsa soluksuz izlerdik sanırım.
Umarım geç olsa da devamı gelir.

It wasn't even a battle, SAITAMA!!

The Strongest Hero!

Anime olarak bitti ne yazık ki. İzlediğim çoğu animeler arkadaşlığı, sevgiyi ve iyiliği yansıtıyordu şimdiye kadar. Bu anime sayesinde;

• Egolarından arınmış bir insanın yapabileceklerini
  • Saf ve temiz yürekli bir insanın ne kadar güçlü olabileceğini
  • Fiziki özellikleri sıradan olan insanların bile sıradışı yetenekleri, güçleri olabileceğini
  • Çok çaba ve gayret gösteren, çok isteyen bir insanı hiç bir şeyin durduramayacağını
ve daha nicesine öğrendim. Mangasını okumaya devam edeceğim fakat anime olarak kalbimde, aklımda çok farklı bir yer edindi. 'Fazla' kelimesini kullanmak istemedim. Bu anime bu kelimeden bizleri uzaklaştırmak istiyor. Ölçütleri kaldırıp insanları insan yapan şey içinde ki ruhlarıdır diyor. Herkesi olduğu gibi kabul etmeliyiz. Kimseyi dış görünüşünden dolayı olumsuz anlamda eleştirmemeli ve onların da diğer herkes gibi, ben gibi, sen gibi, bizler gibi hakları olduklarını unutmamalıyız.

Teşekkürler OP-MAN

Dipnot:

Anime bitiş müziğinden sonra bir kesit yer alıyor ve tekrardan tek yumruk ile yıkan Saitama şu repligi kullanıyor.

"BACK TO THE ONE-PUNCH AGAIN?!"

Bana bir mesajmış gibi geldi.

Son düzenleme:
Boros da uğraştı olmadı, yahu bu animeyi ova olarak devam ettirebilirler.
Tatsumaki chan kawaii, nasıl saydırıyor ya.

kao.one

Ben son bölümü beğenmedim Boros düşüşü çok hızlı geliştirildi. Bu kadarda olmaz. :(
bana göre uzun bile sürdü. Boros bile dedi bu mücadele bile değildi diye. Bana göre ise Saitama Borosu kıskandığı için dövüşü uzattı kendisi gibi bir türlü rakip bulamayan birisi biraz oyalanayımda hevesini alsın bari dedi :D

bana göre uzun bile sürdü. Boros bile dedi bu mücadele bile değildi diye. Bana göre ise Saitama Borosu kıskandığı için dövüşü uzattı kendisi gibi bir türlü rakip bulamayan birisi biraz oyalanayımda hevesini alsın bari dedi :D
Manga da ki epicliği alamadım çok hızlı geçtiği için açıkçası yoksa genel olarak bakıldığında güzeldi ama işte çok hızlı oldu bittiye geldi bence. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık