Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece'teki Tüm Karakterlerin Güç Sıralaması

Ben bu listeye takıldım biraz. Aokiji ile Akainu arasında neredeyse hiç fark yoktur bunu 10 gün boyunca kapışmalarından anlıyoruz. Ben Aokiji'nin yenildiğinde de düşünmüyorum. WB karşısında yaptığı kalleşliğe benzer bir ibnelik yapmıştır.

Akainu'nun listede bu kadar üst sıralarda olması çok garip. Ne Yonkou'lardan, ne Dragon'dan daha güçlü değildir. Şu anda Luffy'den belki o da belki güçlüdür. Luffy'nin alacağı Power up'la onunda gerisine düşecektir.

Benim listem şu şekilde:

1) Shanks
2) Blackbeard
3) Big Mom (Ruhundan yeme meselesi kafa karıştırıcı, ne kadar güçlenebileceği konusunda bir malumatımız yoktur. En güçlü bile olabilir.)
4) Kaido
5) Dragon
6) Luffy (İki bölüm sonra gelecek Power up'la buralara sıçrayacaktır)
7) Aokiji
8) Akainu
9) Ben Beckman
10) Fujitora
11) Kizaru
12) Mihawk
13) Ryokugyu
14) Yamato
15) Katakuri
16) Marco
17) Trafalgar Law
18) Kid
19) Zoro
20) Sanji
21) King
22) Shiryu
23) Weevil
24) Boa Hancock
25) Roo
26) Queen
27) Yasopp
28) Smoothie
29) Cracker
30) Doflamingo

Not: Joy Boy, Ryuma, İmu, Roger, Xebec, WB, Garp, Sengoku, Kong, Gorosei, Oden, Rayleigh, Shiki gibi isimleri listeye dahil etmedim.
Sanji nasıl King'den yukarıda tek yemesine rağmen :ehe:

Sanji tek yemedi, yemediğinin kanıtı çizik bile olmaması, Zoro delik deşik ama. Ayrıca seriyi takip ettiğin konusunda şüpheliyim. Neticede Queen karşısındayken genleri uyandı. Şu haliyle King'i rahat tokatlar. Bak Queen'e ne hale geldi!?:artiz:
Rahat tokatlayamaz. Amiral bile sağ kol rahat alamıyor Sanji kim? Sanjinin şuanki hali Zoro'nun kral haki p.up'u almadan önceki halinden güçsüz. King karşısında Zoro'nun düştüğü duruma düşerdi.

Yaşayanlar listesi top 10!!!!! Tamamen tartışmasız ve güncel . Garp yok listede tepelerde olur ama nereye koysam bilemedim

1-Kaido
2-Teach
3-Big Mom
4-Shanks
5-Dragon
6-Mihawk
7-Luffy
8-Rayleigh(yaslandigi icin adam emekli takiliyo)
9-Akainu
10-Aokiji

Son düzenleme:
Ben bu listeye takıldım biraz. Aokiji ile Akainu arasında neredeyse hiç fark yoktur bunu 10 gün boyunca kapışmalarından anlıyoruz. Ben Aokiji'nin yenildiğinde de düşünmüyorum. WB karşısında yaptığı kalleşliğe benzer bir ibnelik yapmıştır.

Akainu'nun listede bu kadar üst sıralarda olması çok garip. Ne Yonkou'lardan, ne Dragon'dan daha güçlü değildir. Şu anda Luffy'den belki o da belki güçlüdür. Luffy'nin alacağı Power up'la onunda gerisine düşecektir.

Benim listem şu şekilde:

1) Shanks
2) Blackbeard
3) Big Mom (Ruhundan yeme meselesi kafa karıştırıcı, ne kadar güçlenebileceği konusunda bir malumatımız yoktur. En güçlü bile olabilir.)
4) Kaido
5) Dragon
7) Aokiji
8) Akainu
9) Ben Beckman
10) Fujitora
11) Kizaru
12) Mihawk
13) Ryokugyu
14) Yamato
15) Katakuri
16) Marco
17) Trafalgar Law
18) Kid
19) Zoro
20) Sanji
21) King
22) Shiryu
23) Weevil
24) Boa Hancock
25) Roo
26) Queen
27) Yasopp
28) Smoothie
29) Cracker
30) Doflamingo

Not: Joy Boy, Ryuma, İmu, Roger, Xebec, WB, Garp, Sengoku, Kong, Gorosei, Oden, Rayleigh, Shiki gibi isimleri listeye dahil etmedim.
Aokiji için Aslında hem kendisinin gücünün düştüğünü ( büyük yaralar aldı) ve diğer karakterlerin gücünün arttığını düşünüyorum.akainu meselesinde ise yeni konumuna geldikten sonra biraz daha güçlenmiştir bunun sebebi serinin hikâye odaklı olmasıdır.
Ama dediğin gibi çıkarsa da şaşırmam açıkçası.

Benim listem şu şekilde:

1) Shanks
2) Blackbeard
4) Kaido
5) Dragon
7) Aokiji
8) Akainu
9) Ben Beckman
10) Fujitora
11) Kizaru
12) Mihawk
13) Ryokugyu
14) Yamato
15) Katakuri
16) Marco
17) Trafalgar Law
18) Kid
19) Zoro
20) Sanji
21) King
22) Shiryu
23) Weevil
24) Boa Hancock
25) Roo
26) Queen
27) Yasopp
28) Smoothie
29) Cracker
30) Doflamingo

Bence Akainu ve Aokiji arasında 1-2 tık fark var. Aokiji önce tanıtılan amiral sonra Kizaru sonra Akainu.(shounen mantığı) Ardından marinefordda aynı sırayla Aokiji sol kolla Kizaru sağ kolla Akainu ise Beyaz sakal ile eşleşiyor. Kizaru'nun sağ kolla eşleşmesinden bile Aokiji'den önde olduğu belli bence. Akainu'nun Marineford'da yaptıkları belli. Adam bununla yetinmeyip Aokiji'yi yeniyor.

Donanmada olan askerler de buna benzer düşünüyor ki Akainu'nun filo amirali olmasını istiyorlar.

Neden 10 gün sürüyor? Aokiji belli ki büyük irade koymuş. Ohara olayından dolayı Akainu'yu sevmediği belli. Donanmayı da ona bırakmak istemiyor bu nedenle. Meyveleri de birbirinin counterı.

Aokiji amiral-yonkoular arasındaki en güçsüz kişi olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık