Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece'teki Tüm Karakterlerin Güç Sıralaması

Magellan zaten abartılan bir karakter bence amiral altı diyen bile gördüm halbuki magellan impel down luffy nin saldirilarini savusturamayan biri :D

Wano sonu için yazdım. Çoğu Wb komutani prime halllerinde olduklarını düşündüğüm Mf savaşı versiyonlarıyla savaşacak. (Eşit dense bile sol taraftakinin ağır bastığını düşünüyorum.

Zirveler
Joyboy>=Im>Xebex>=Roger=Prime Wb=Garp>=Shiki>=Sengoku
Zirveye yakın olanlar
Teach>=Shanks=Mihawk>Kaido>=Luffy>=Prime Rayleigh
Yonko
Big Mom>=Sakazuki>Kizaru
Amiral
Yaşlı Wb=Yaşlı Garp>Mf Sengoku>=Güncel Kuzan>Fujitora>Ryokougyu>Yaşlı Rayleigh
Sağ kol üstü
Beckman=Kid>=Zoro=Law>Weevil
Sağ kol
Sabo>Mf Marco>=Katakuri=King
Sol kol üstü
Sanji>Gion=Tokiake
Sol kol
Queen>Ace>Smoothie>Jinbe>Hancock>Kuma
3. Komutan
Magellan>Cracker=Jozu>Nekomamushi>Inuarashi>Jack>Raid suit Sanji>Doflamingo>Killer>=Vista>Urouge
4. Komutan
Who's Who=Perospero>Judge=Snack

Luffy arc sonu Kizaru seviyesi
Zoro Fuji Ryokugyu arası
Sanji sağ kol hadi eyv.
Zoro ve Luffy arasındaki fark gözlem hakisi. Onun dışında hızda genel anlamda Luffy önde ama Zoro anlık saldırıyla bu açığı kapatır. Kral haki sonrası meyvenin çok bir önemi kalmadı ama yine de meyve avantajı var Luffy'nin ufakta olsa esneklik olarak filan saldırılardan sıyrılmada işine yarayabilir. Sanji de öteki arc power upla amiral seviyesi olur.

zoro yeni kh salınımı yaptı luffy kadar kh salabileceğini sanmıyorum şimdiden hız ve gözlem hakisi olarakta luffy üstündür muhtemelen dayanıklılık olarak çok bir fark olmasa da luffy yine üstündür bence ek olarak meyve avantajı ve zoro galiba ryuo bilmiyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık