Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece'teki Tüm Karakterlerin Güç Sıralaması

Üye silindi 6669

Yani değil mi ? Amiraller ile aşık atan, Geleceği görebilecek kadar ileri giden. Antik, Mistik zoan meyveleri kullanan mı dersin çok sağlam adam sağ kollar. Magellan'dan tüm tayfayla beraber tek yiyen Shiryu ne ara sağ kol oldu.
Shiryu ne zamam tek yemiş dostum ? Shiryu zaten güçlüydü Magellana yakın güçte olduğu söylendi. O Magellan da Karasakal tayfasına tek atan, İvankov,Croco, Jimbe gibi kişileri tek başına alıyordu. Atlamadan sonra tam olmasa da Sağ kol ve ya biraz altıdır.

Shiryu ne zamam tek yemiş dostum ? Shiryu zaten güçlüydü Magellana yakın güçte olduğu söylendi. O Magellan da Karasakal tayfasına tek atan, İvankov,Croco, Jimbe gibi kişileri tek başına alıyordu. Atlamadan sonra tam olmasa da Sağ kol ve ya biraz altıdır.
Reis bu mesajın üzerinden çok geçti ya beni düzelttiler. Tabi şöyle diyeyim. Bu ada mapusa sokulduğu için kaybetmiş. Green card da Magellandan korktuğu da söyleniyor. Bunu hapise atarken Venom Demon kullansa öldürürdü. Venom demon kullanmadığı bariz o yüzden iki karakteri impel down zamanında yakın görmüyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık