Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] One Piece'in En Gizemli Olayı

Gizemli Gördükleriniz ?

• Kullanılan toplam oy
    318
@Smoker ' in de bu konuda bir açıklaması yoktur belkide , one picece

Bence bu konu hakkında @Smoker in bile aklında kalmıştır , bu adam düz , zoanlı birisi , solungacı , perdeli parmakları yok . Balıkadam silüetinin yanından bile geçmiyor , herif zoan mamut , su altında yaşayan bir adam gördüğünüzde hemen bu balıkadam diyoruz mantığımızla . Ama one piece ' de mantık Oda ' nın insiyatifine kalıyor
Perdeli parmakları ya da solungaçları olmaması balıkadam olmadığını göstermez. Jack zaten yarı balıkadam özellikleri gösteriyor. Daha önce gördüğümüz insan-balıkadam melezlerinde aynı durum vardı. Dellinger ve Sapi gibi.

Yahu dostum yapma bence , herif sarışın , zoan meyvesi yemiş bir adam . Bunu okuduk veya izledik . Bir balıkadamlara bakıyorum bir de şu herife bakıyorum , aralarında dağlar kadar fark var , inşallah ben yanılırım , senin gibi one piece üstadına ders vermek gibi olmasın :alkis:
Estağfurullah üstat falan değilim. Sadece senin gibi tahminimi yazdım. Üstat olanlar örneklendirmişler. :)

İşte bu dellinger , savaşçı balıkların soyundan geliyor , evet bir güç yüklenesi gerekiyordu o kat için oda nın . Dellingere balıkadam diyende hiç okumasın bu seriyi ne bileyim ... Savaşçı balıklar dressrosa arc ta kolezyumda , ring dışına çıkanları öldüren bir semboldü . Herkes yaşadı . Siz balıkadamları çok yanlış anlamışsınız maalesef
Benim neyi anladığım önemli değil. Dellinger bizzat mangada yarı balık adam olarak geçiyor ve su altında nefes alabilen başka hiç bir canlı türü yok!

Üye silindi 1004

Bunların hiçbirisi değil benim için. Beyazsakal ve Big Mom'ı gördüğüm günden beri kafamı zorlayan tek bir gizem var? Bunlar normal insanlardan nasıl çocuk yapmış? Düşündükçe çıldıracak gibi oluyorum. Bundan daha büyük bir gizem olabilir mi? Big Mom'ın insan olan çocukları var!!?? İnsan. Babaları insan demek bu... Beyazsakal'ın insan bir kadından evladı var... Oda bizim aklımızla oynuyor. Aynısı Sanji'nin dev babası içinde geçerli. Kadın normal insan.... Püüüü!!

Bunların hiçbirisi değil benim için. Beyazsakal ve Big Mom'ı gördüğüm günden beri kafamı zorlayan tek bir gizem var? Bunlar normal insanlardan nasıl çocuk yapmış? Düşündükçe çıldıracak gibi oluyorum. Bundan daha büyük bir gizem olabilir mi? Big Mom'ın insan olan çocukları var!!?? İnsan. Babaları insan demek bu... Beyazsakal'ın insan bir kadından evladı var... Oda bizim aklımızla oynuyor. Aynısı Sanji'nin dev babası içinde geçerli. Kadın normal insan.... Püüüü!!
Bazı konularda o kadar da şeapmamak lazım. Otohime meselesi de var, bu işin içinden çıkılmaz :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık