Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] One Piece'in En Gizemli Olayı

Gizemli Gördükleriniz ?

• Kullanılan toplam oy
    318
Florida, Şapka ve IM

Florida Şeytan Üçkeninde bulunan canavarların Uranüsle ilgisi olabilir.

Plüton başkaları tarafından kullanılacak bir tür savaş gemisi

Poseidon deniz canavarlarını yönetebilecek bir deniz kızı. Ancak güç kendisi değil deniz canavarları.

Uranüs'ün ise hem kendisi silah hem de bizzat kendi iradesi ile gücünü kullanacak bir şey olacağını düşünüyorum.

Bu gizemli canavarlar veya Toki, Joy Boy gibi gücü belirsiz ve tekrar karşımıza çıkabilecek şeyler Uranüs olabilir diye düşünüyorum.

Saydiklariniz ve yazdiklarinizin hicbiri degil. Tek bir sey , tek bir gizem , tek bir istek beni durmadam dusunduruyor. Tum bu olanlardan ve tum bu siklardan daha da gizemli bir sey var. Luffy bir ara robinin elindeki kitabi merak edip bakmisti ordaki gizem ne ?
Luffy çok sıkıldığı için tüm gün ne okuyorsun diye soruyor. The Rainbow Mist kitabın ismi ve bir tür macera kitabı. Mangada var mı hatırlamıyorum. Baktım bulamadım ve Rainbow Mist diye bir filler arc var. Yani One Piece ile ilgili değildir muhtemelen ama merak ettim ben de. @Smoker bilgin var mı hocam bu konuda?

Florida, Şapka ve IM

Florida Şeytan Üçkeninde bulunan canavarların Uranüsle ilgisi olabilir.

Plüton başkaları tarafından kullanılacak bir tür savaş gemisi

Poseidon deniz canavarlarını yönetebilecek bir deniz kızı. Ancak güç kendisi değil deniz canavarları.

Uranüs'ün ise hem kendisi silah hem de bizzat kendi iradesi ile gücünü kullanacak bir şey olacağını düşünüyorum.

Bu gizemli canavarlar veya Toki, Joy Boy gibi gücü belirsiz ve tekrar karşımıza çıkabilecek şeyler Uranüs olabilir diye düşünüyorum.

Luffy çok sıkıldığı için tüm gün ne okuyorsun diye soruyor. The Rainbow Mist kitabın ismi ve bir tür macera kitabı. Mangada var mı hatırlamıyorum. Baktım bulamadım ve Rainbow Mist diye bir filler arc var. Yani One Piece ile ilgili değildir muhtemelen ama merak ettim ben de. @Smoker bilgin var mı hocam bu konuda?
Filler.

Joy Boy ve Oro Jackson'daki yumurta.

Özellikle Joy Boy çok önemli. Poneglyph ile bir özür mektubu yazması Ponelglyph'leri dünyaya yayan kişinin o olabileceğini düşündürüyor. Kayıp teknolojiye açılan kapı diyebiliriz. Pluton ve Uranüs ile ilgili olma ihtimali çok fazla.

Melez gibi bir şey olduğunu düşünüyorum. Çok büyük bir sır değil ya, bence.
Yahu dostum yapma bence , herif sarışın , zoan meyvesi yemiş bir adam . Bunu okuduk veya izledik . Bir balıkadamlara bakıyorum bir de şu herife bakıyorum , aralarında dağlar kadar fark var , inşallah ben yanılırım , senin gibi one piece üstadına ders vermek gibi olmasın :alkis:

@Smoker ' in de bu konuda bir açıklaması yoktur belkide , one picece
Melez gibi bir şey olduğunu düşünüyorum. Çok büyük bir sır değil ya, bence.
Bence bu konu hakkında @Smoker in bile aklında kalmıştır , bu adam düz , zoanlı birisi , solungacı , perdeli parmakları yok . Balıkadam silüetinin yanından bile geçmiyor , herif zoan mamut , su altında yaşayan bir adam gördüğünüzde hemen bu balıkadam diyoruz mantığımızla . Ama one piece ' de mantık Oda ' nın insiyatifine kalıyor

Son düzenleme:
Diş haricinde herhangi bir fiziksel özelliği benzemiyor . Parmakları perdeli değil , solungaç benzeri bir uzvu yok . Su altında ölmemesi de Oda'nın kafası esipte çizdiği bir olay olduğunu düşünüyorum .
Su altında nefes alabilen tek canlılar balık veya balık adamlar bu seride.

Ayrıca parmakları perdeli olmayan ve solungacını görmediğimiz başka bir balık adam, Dellinger de var.

Jack'ın da Dellinger gibi yarı balık adam olduğuna eminim.

Su altında nefes alabilen tek canlılar balık veya balık adamlar bu seride.

Ayrıca parmakları perdeli olmayan ve solungacını görmediğimiz başka bir balık adam, Dellinger de var.

Jack'ın da Dellinger gibi yarı balık adam olduğuna eminim.
İşte bu dellinger , savaşçı balıkların soyundan geliyor , evet bir güç yüklenesi gerekiyordu o kat için oda nın . Dellingere balıkadam diyende hiç okumasın bu seriyi ne bileyim ... Savaşçı balıklar dressrosa arc ta kolezyumda , ring dışına çıkanları öldüren bir semboldü . Herkes yaşadı . Siz balıkadamları çok yanlış anlamışsınız maalesef

One piece evreninde her ırkın bir tasfiri vardır . Balıkadamlar yüzgeçli , perdeli parmaklar , solungaç vs ... Minkler zaten biliyoruz tüylü hayvan ve harchuu falan sarılıyorlar bir çoğu ... İnsanlarıda bunlara benzetmeyelim tabii (devler vs var )

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık