Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'e Başlayayım mı Diyen Kişiye Ne Dersiniz?

One Piece'ye başlanır mı?

• Kullanılan toplam oy
    306
2017'de ki ben için, en iyi serilerden biriydi lakin şuan yıllardan gelen alışkanlık ve acaba daha ne kadar boka batabilir merakımdan ötürü takip ettiğim bir seri haline geldi. 1 tane arkadaşımı geçen yıl başlattım ve şuan Wano'yu en iyi arc olarak görüyor. Belki bana forum ters etki yarattı bilmiyorum ama Enies Lobby, Sabondy, Mf'yi yazan adamla Whole Cake ve Wano'yu yazan adam aynı olamaz ya. (Mf'de çok açık var ama akıcı, meydan savaşı hissini güzel veriyor ve zirve karakterleri ilk kez bu kadar yakından görüyoruz. Franky Bm'ye patinaj çekmiyor, karakterlerin ağırlıkları var .d)

Yine de 2 arkadaşıma önermiştim. Üzerine konuşması zevkli ama bu zevkin tamamı Oda'nın çok fazla gizem yaratmasından kaynaklı. Bize bir şeyler sallayabilme imkanı veriyor.
Foruma kesinlikle etkili bence bakış açısında .s

Foruma kesinlikle etkili bence bakış açısında .s
Forum olmasa luffy sanji ve zoronun dövüşlerinde ki saçmalıkları, retconları, bm gereksizini, odenin gerizekalılık seviyesini bir nebze sineye çekebilirdim ama şu son meyve olayı her türlü soğuturdu ya. Oda resmen dalga geçti ama bu bölüme bile alkış tutanlar var .d Zevkler çok farklı diyelim.

Seri yine önerilir de foruma girmesini kesinlikle önermem hskshkshsj

OP'ye harcayacağı zamanda çok daha fazla ve tatmin edici, çok daha iyi yazılmış başka mangaları, çizgi romanları, fantastik edebiyat romanlarını falan okuyabileceğini söyler ve onu vazgeçiririm.

Çok uzun, her beklentiyi suya düşüren, bu saçmalığa bizim gibi batmasını istemezdim. Bu bataklığın içindeki birinin sırf yanına birini istediği için bataklığa girmeye ikna etmek gibi :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık