Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'e Başlayayım mı Diyen Kişiye Ne Dersiniz?

One Piece'ye başlanır mı?

• Kullanılan toplam oy
    306
Mantıklı düşününce önermem ama konu zevklerim olunca mantıklı düşünemiyorum. Çevremdeki herkes one piece "fanatiği" olduğumu biliyor. Hatta yakın arkadaşlarımdan biri bana sürpriz yapmak için başlamış da alabastada salmış. Kuzenim 3 yazdır zoraki benim one piece sohbetlerime maruz kalıyor. Zoraki de demeyelim gerçi o da eğleniyor bence. O da alabastaya kadar gelip salmıştı... ne bu alabasta laneti ya... bi arkadaşım da meraklı ama onda da bin bölüm fobisi var. Kardeşim manga hızlı akıyor diyorum anlamıyor....
Ama çevremde op takip eden olsn çok isterdim. Birlikte yükselebileceğim, birlikte odaya sövebileceğim biri...
Önermem diyip sırf muhabbet etmek için insanları başlatıyorsun. Yalnız kalmamak için. Bencil Yamato

Mantıklı düşününce önermem ama konu zevklerim olunca mantıklı düşünemiyorum. Çevremdeki herkes one piece "fanatiği" olduğumu biliyor. Hatta yakın arkadaşlarımdan biri bana sürpriz yapmak için başlamış da alabastada salmış. Kuzenim 3 yazdır zoraki benim one piece sohbetlerime maruz kalıyor. Zoraki de demeyelim gerçi o da eğleniyor bence. O da alabastaya kadar gelip salmıştı... ne bu alabasta laneti ya... bi arkadaşım da meraklı ama onda da bin bölüm fobisi var. Kardeşim manga hızlı akıyor diyorum anlamıyor....
Ama çevremde op takip eden olsn çok isterdim. Birlikte yükselebileceğim, birlikte odaya sövebileceğim biri...
Alabasta seri içinde Arlong'dan sonraki ikinci atlama yeridir. Alabasta'yı sevmeyenler serinin kalanını da sevmezler zaten. Alabasta'yı ben çok sevmiştim.

Önermem demişim ama geçenlerde başlayayım mı diyen birine önerdim. One Piece düşmanlığım lafta kalıyor sanırım. :d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık